Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Multifunkční display


Mija

Recommended Posts

Původně zaslal: Mija

to je pravda,ale snažím se trošku do toho dostat.Pomalu si oťukávám co je kde a naco.Rozvody a takové drobnosti si dělám sám.chtěl bych sehnat propojovací kabel na pc.

Nesežen program aby jses dostal bez problémů do řídící jednotky,ten jse pohybuje v řádkách 100vek tisíců......opravte mě někdo jestli se pletu?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mija

To máš určitě pravdu,asi bych to všechno nastavit nezvládl tak jak to má být.Ale myslel jsem vymazat chybičky,zjistit co mu chybí,co přebývá a tak.M:D

I to málo co chceš,myslím bude problém.......:myslim:myslim:myslim,mě tady tyhle věcičky dělá kámoš na Emisích,mají tam Bosch KTSku a za jedny startky:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mija

:DJeště takový malý dotaz,někde jsem se dočetl že tento typ bez čipu jede přes 200.Mě to tolik nejede,nevím čem je rozdíl?M

Mě to tolik před čipem nejelo,max.190 ted v klidu 210 ale na víc už nemá převodovka,potřeboval bych 6tku a myslím že by to ještě jelo......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky tak nějak ale bez přepínače a taky za 8000,- a proto se mi to zdá dost málo s přepínačem???? ten POWER BOX je dost drahý....dej bacha at tě nenatáhnou.... a třeba ti ten chip tam vůbec nedají,takových už tu bylo co se nechaly nachytat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dík,snad to dopadne dobře:myslim budu se snažit bít u toho:roker.Udělám si čas(jsou peníze:D)Moc opravnám nevěřím,mám dost kamarádů,kteří dopadly tak že si nechaly vyměnit brzd.destičky a měly v bonusu vyměněny i další věci o kterých nevěděl!Třeba altík atd...:myslim určitě jsou i slušné servisy ,ale já tzv. Fana Opatrná:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to se aktivuje jak? nic sem s tim nedelal. Nemam automaticky rozsveceni

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: mitch.mb

Mel bych taky dotaz. Ze zacatku se mi jak se tady zminuje menila intenzita podsvetleni jak u displeje s PP tak u displeje s KM kdyz jsem rozsvitil svetla, ale ted uz je to furt stejny i kdyz svitim nebo ne. Nevite cim by to mohlo byt? Nebo je to normalni a nemam se znepokojovat?

nemas aktivovane denni sviceni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

A to se aktivuje jak? nic sem s tim nedelal. Nemam automaticky rozsveceni

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: mitch.mb

Mel bych taky dotaz. Ze zacatku se mi jak se tady zminuje menila intenzita podsvetleni jak u displeje s PP tak u displeje s KM kdyz jsem rozsvitil svetla, ale ted uz je to furt stejny i kdyz svitim nebo ne. Nevite cim by to mohlo byt? Nebo je to normalni a nemam se znepokojovat?

nemas aktivovane denni sviceni?

u rv 2000 netušim zdali to jde ale u 2002 stačilo napichnout Diagnostiku a povolit to v BSI , v autodea benešov za 300 ,- otazka 15 minut. a sviti vše ,budiky panl tlačitka a komplet světla

ale to stim PP nesouvisi , myslel jsem pokud se rozsviti svetla ze ti pohasina display ale to už tu psali kluci přede mnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak nový model displej ale u starého se přeruší jeden drátek,Takže hodiny i pak palubní počítač /starý model/ svítí stejně netlumí se při rozsvícení světel.Musel bych se mrknout .O navrácení Komisare rozhodují jiní /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mija

Takže to asi nebude to pravé ořechové,co se stalo mě?:bojimMě neni pořádně multifunkční display a ostatní jsou O.K. a dají se utlumit zapnutím světel.M

a svítí vůbec ta žárovky???není problém je vyměnit za nové já měl taky zčernalé svítili slabě ale mám starý model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím podle mne svítíli žárovky tak je vidět pokud nesvítí není vidět na displeji nic.Raději 3x zkontroluji a pak na to mrknu,stačí malinko pootočit žárovkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né žárovičky svítí všechny 3 ,a na display je z úhlu,nebo maximalní blízkosti vidět slabě všechny fce ,dají se přepínat,rádio jede ,jenom je to špatně vidět .Je to dost blbě popsatelné,snád to pochopíš.M:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...