Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Jak už psal dixi (Komisar), to by se muselo vidět. Pokud by se jednalo o motor, jaký je v 406 starší typ, kde není BSI a na displeji lze ze strany nastavovat (4 pozice) tak si myslím, že by to mělo jít bez problému. Ale víc by vám řekl k tomu Komisar. Bohužel má zablokovanou IP adresu, takže nemůže odpovídat. Bavili jsme se o pp na 306 na komorně-pracovním minisrazu.

No a k čemu jste došli? Je to moc složitý nebo se to dá udělat.

Odesláno
Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: OK406

Jak už psal dixi (Komisar), to by se muselo vidět. Pokud by se jednalo o motor, jaký je v 406 starší typ, kde není BSI a na displeji lze ze strany nastavovat (4 pozice) tak si myslím, že by to mělo jít bez problému. Ale víc by vám řekl k tomu Komisar. Bohužel má zablokovanou IP adresu, takže nemůže odpovídat. Bavili jsme se o pp na 306 na komorně-pracovním minisrazu.

No a k čemu jste došli? Je to moc složitý nebo se to dá udělat.

Došli jsme k závěru, že pokud by to nemělo BSI (jako není u starých modelů 406), tak by to chtělo vidět, jelikož nikdo nemá 306 v okolí. Pak by se konkrétně vědělo, jestli je či není možné dodělat.

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: vitin

Původně zaslal: OK406

Jak už psal dixi (Komisar), to by se muselo vidět. Pokud by se jednalo o motor, jaký je v 406 starší typ, kde není BSI a na displeji lze ze strany nastavovat (4 pozice) tak si myslím, že by to mělo jít bez problému. Ale víc by vám řekl k tomu Komisar. Bohužel má zablokovanou IP adresu, takže nemůže odpovídat. Bavili jsme se o pp na 306 na komorně-pracovním minisrazu.

No a k čemu jste došli? Je to moc složitý nebo se to dá udělat.

Došli jsme k závěru, že pokud by to nemělo BSI (jako není u starých modelů 406), tak by to chtělo vidět, jelikož nikdo nemá 306 v okolí. Pak by se konkrétně vědělo, jestli je či není možné dodělat.

BSI bych měl mít, dělali mi diagnostiku a mechanik říkal, že něco bylo zaznamenáno v BSI. Mám centrál na dálkové, r.v. 2001, CD přehrávač, to už by mělo být, ne?

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Zkus prosím tě napsat Milhaus65 a zeptej se ho, jestli lze to do 306 dodělat pp.

Dobrá, zkusím to a pak sem dám vědět. Moc dík!

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...