vitin Odesláno 27. srpen 2007 Autor Odesláno 27. srpen 2007 Původně zaslal: OK406 Jak už psal dixi (Komisar), to by se muselo vidět. Pokud by se jednalo o motor, jaký je v 406 starší typ, kde není BSI a na displeji lze ze strany nastavovat (4 pozice) tak si myslím, že by to mělo jít bez problému. Ale víc by vám řekl k tomu Komisar. Bohužel má zablokovanou IP adresu, takže nemůže odpovídat. Bavili jsme se o pp na 306 na komorně-pracovním minisrazu. No a k čemu jste došli? Je to moc složitý nebo se to dá udělat. Citovat
OK406 Odesláno 28. srpen 2007 Odesláno 28. srpen 2007 Původně zaslal: vitin Původně zaslal: OK406 Jak už psal dixi (Komisar), to by se muselo vidět. Pokud by se jednalo o motor, jaký je v 406 starší typ, kde není BSI a na displeji lze ze strany nastavovat (4 pozice) tak si myslím, že by to mělo jít bez problému. Ale víc by vám řekl k tomu Komisar. Bohužel má zablokovanou IP adresu, takže nemůže odpovídat. Bavili jsme se o pp na 306 na komorně-pracovním minisrazu. No a k čemu jste došli? Je to moc složitý nebo se to dá udělat. Došli jsme k závěru, že pokud by to nemělo BSI (jako není u starých modelů 406), tak by to chtělo vidět, jelikož nikdo nemá 306 v okolí. Pak by se konkrétně vědělo, jestli je či není možné dodělat. Citovat
vitin Odesláno 28. srpen 2007 Autor Odesláno 28. srpen 2007 Původně zaslal: OK406 Původně zaslal: vitin Původně zaslal: OK406 Jak už psal dixi (Komisar), to by se muselo vidět. Pokud by se jednalo o motor, jaký je v 406 starší typ, kde není BSI a na displeji lze ze strany nastavovat (4 pozice) tak si myslím, že by to mělo jít bez problému. Ale víc by vám řekl k tomu Komisar. Bohužel má zablokovanou IP adresu, takže nemůže odpovídat. Bavili jsme se o pp na 306 na komorně-pracovním minisrazu. No a k čemu jste došli? Je to moc složitý nebo se to dá udělat. Došli jsme k závěru, že pokud by to nemělo BSI (jako není u starých modelů 406), tak by to chtělo vidět, jelikož nikdo nemá 306 v okolí. Pak by se konkrétně vědělo, jestli je či není možné dodělat. BSI bych měl mít, dělali mi diagnostiku a mechanik říkal, že něco bylo zaznamenáno v BSI. Mám centrál na dálkové, r.v. 2001, CD přehrávač, to už by mělo být, ne? Citovat
OK406 Odesláno 28. srpen 2007 Odesláno 28. srpen 2007 Zkus prosím tě napsat Milhaus65 a zeptej se ho, jestli lze to do 306 dodělat pp. Citovat
vitin Odesláno 28. srpen 2007 Autor Odesláno 28. srpen 2007 Původně zaslal: OK406 Zkus prosím tě napsat Milhaus65 a zeptej se ho, jestli lze to do 306 dodělat pp. Dobrá, zkusím to a pak sem dám vědět. Moc dík! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.