Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Veník

Nový kus do "inventáře"

Recommended Posts

Guest Veník

Ahoj Pežouťáci !!! Tak jsem se před 14 dny stal majitelem 307,2.0 HDI-2003. Něco jsem už najezdil, mám první poznatky a další hltám z fóra. Určitě se se všemi velice rád budu dělit o veškeré poznatky, které s vozítkem získám :mrk .

Něco málo umím i s rukama, takže uvidíme. Takže ZDRAVÍM !!!

Původně zaslal: Veník

Ahoj Pežouťáci !!! Tak jsem se před 14 dny stal majitelem 307,2.0 HDI-2003. Něco jsem už najezdil, mám první poznatky a další hltám z fóra. Určitě se se všemi velice rád budu dělit o veškeré poznatky, které s vozítkem získám :mrk .

Něco málo umím i s rukama, takže uvidíme. Takže ZDRAVÍM !!!

Tak vítej mezi nás, už se těšíme na rady a připadnou pomoc od tebe. A inventářů je nás tady poskromnu, tak se snaž:D

Guest Veník

Tak něco málo z prvních poznatků:

Jediná věc, která mě zatím zlobila, byl ten prokletej blinkr, který z pravého přepadává do levého ( už diskutováno ). Napřed jsem se ptal v Peugeotu a bylo mi řečeno, že za !osmičku! mi to vymění. Řekl jsem si "to víš!!!" a šel pryč. Doma jsem vzal kousek molitanu a vypodložil jsem spodek páčky - a je klid.:roker.

Původně zaslal: Veník

Tak něco málo z prvních poznatků:

Jediná věc, která mě zatím zlobila, byl ten prokletej blinkr, který z pravého přepadává do levého ( už diskutováno ). Napřed jsem se ptal v Peugeotu a bylo mi řečeno, že za !osmičku! mi to vymění. Řekl jsem si "to víš!!!" a šel pryč. Doma jsem vzal kousek molitanu a vypodložil jsem spodek páčky - a je klid.:roker.

Jak diskutováno, tady na foru?? Jinak u některych navrhu origo Peugetích servisu si musí člověk poradit sám, jinyho nezbyvá, nebo platit a platit

Jinak tě poprosím aby jsi si prošel pravidla, a připadné přispěvky daval do přislušných témat;)

[upravil dne 31/7/07 Radek Hurvajz]