deeper Odesláno 6. říjen 2003 Odesláno 6. říjen 2003 Na auto budou peníze vždycky :D:D Strašně se mi zalíbila 307, tak bych se podíval po nějaký pěkný v naftě ale 205 si necham, nemá cenu jí prodávat a navíc na vyblbnutí úplně stačí. Citovat
Clown Odesláno 8. říjen 2003 Odesláno 8. říjen 2003 definice: clovek, ktery ma na aute masu (tunu) plastu, vylepeny vsechny \"znacky\" osaceni a neprestava dulezite resit, jestli se to ma vocipovat nebo se mu pod kapotu vleze to \"turbo\" jsou: vytuneny masturbanti Citovat
Radek V. Odesláno 8. říjen 2003 Odesláno 8. říjen 2003 no nevim, nevim, jestli jsi nepich do vosiho hnizda..... [Editován dne 10/8/03 Radek V.] Citovat
EliM Odesláno 8. říjen 2003 Odesláno 8. říjen 2003 ... některé vaše starosti bych fakt chtěla mít ... Citovat
voštík Odesláno 8. říjen 2003 Odesláno 8. říjen 2003 StandA: no to jsi ted aopichnul do vos. hnizda.... taky bych rad tuuuuunil....tunama mechanickeho tuneni (ne poleúpingoveho a tak podobne), ALE!: nejsou na to prachyyyyy.. Problem je v tom, ze rozdil mezi vytunenyma masturbantama je v tom, ze oni o tom jenom mluvi, ael dela jim to nekdo jinej, kdezto ja (aspon v ramci moznosti) si to udelam vsechno sam.... Aby nedoslo k omylu: masturbaci nechavam na nekom jinem Dalsi rozdil je v tom, ze oni o tom mluvi na kazdym kroku a chlubise s tim kazdymu koho potkaji, kdezto, ja normalne odpovim, kdyz se me na to nekdo zepta co to tam vlastne mam.... ETC.. dalo by se pokracovat...... BTW: nekdy si zajdem na pywo a proberem australii.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.