Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Mám na autě dvě tuny plastů...


Recommended Posts

Odesláno

Na auto budou peníze vždycky :D:D:D Strašně se mi zalíbila 307, tak bych se podíval po nějaký pěkný v naftě:D ale 205 si necham, nemá cenu jí prodávat a navíc na vyblbnutí úplně stačí.

Odesláno

definice:

clovek, ktery ma na aute masu (tunu) plastu, vylepeny vsechny \"znacky\" osaceni a neprestava dulezite resit, jestli se to ma vocipovat nebo se mu pod kapotu vleze to \"turbo\" jsou:

vytuneny masturbanti ;):o

Odesláno

StandA: no to jsi ted aopichnul do vos. hnizda.... taky bych rad tuuuuunil....tunama mechanickeho tuneni (ne poleúpingoveho a tak podobne), ALE!: nejsou na to prachyyyyy..

Problem je v tom, ze rozdil mezi vytunenyma masturbantama je v tom, ze oni o tom jenom mluvi, ael dela jim to nekdo jinej, kdezto ja (aspon v ramci moznosti) si to udelam vsechno sam.... Aby nedoslo k omylu: masturbaci nechavam na nekom jinem :D

Dalsi rozdil je v tom, ze oni o tom mluvi na kazdym kroku a chlubise s tim kazdymu koho potkaji, kdezto, ja normalne odpovim, kdyz se me na to nekdo zepta co to tam vlastne mam.... ETC.. dalo by se pokracovat......

BTW: nekdy si zajdem na pywo a proberem australii.... :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...