Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teploměr


Guest jarek.gavlas

Recommended Posts

Dress: tohle to ukazuje, pokud je cidlo odpojene, draty prerusene, nebo cidlo uplne v haji, apod. Zkratka jednotka nema zadny signal, tak ukazuje ---. Dnes pri montazi toho termistoru jsem si to overil. A taky prisel o jeden sroub :mad:, zapadnul mi do dveri, zitra abych ho jel koupit do Peugeotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr605: Budu to pozorovat, pridelam si na dvere venkovni teplomer :D:D:D Zatim jsem tam nedal zpatky ten cernej trojuhelnik, takze se stupajici teplotou v kabine se venku otepluje :D

S tou toleranci - docela by mne zajimalo, jakou ma ten original (za tu cenu asi 0%)

BTW Jeden ten sroub stoji 41,- a prodava se asi v sade po dvou (dela se petka i sestka, tak zas vymontovat a zmerit :mad:, nebo najit ten zapadlej :(). Ve Vysokem Myte ho skladem nemeli, zkusim zitra Prahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dydzej: Ten original asi tu toleranci bude mit mensi, ale ja myslim, ze nez kupovat presne cidlo za 750, je lepsi mit mene presne za 13,20. Myslim, ze ta teplota neni stejne presna, kdyz se do toho zrcatka opre slunce, tak to malinko poskoci a kdyz jedes, tak to zase jde nepatrne dolu. Je to jen pro orientaci.

K tomu sroubu - napada me, aby Ti v tech dverich nehrkal. Ted, kdy z jezdis pres hrboly tise, by to asi vadilo :D:D Treba by jsi mel lepsi ten sroub vyndat. Ale ja jsem si k tomu musel koupit sroubovak (torx T30) za asi 120Kc :(:(, abych oddelal calouneni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi jsem vul, protoze jsem to číselné označení vyhodil včera do popelnice :-( Ale mám ještě jeden v autě, tak na nej mrknu. Jinak při 18°C ukazoval 18°C a při -1°C ukazoval 0°C takže pro námrazu akorát.

Pozor na teploměry na silnicích. Měří teplotu silnice a teplota je různá v různých výškách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaryn: diky, uz ho mam taky a je to ten samej.

Petr605: jo, radeji sroub vyndam, predstava, jak mi tam pomalu ale jiste nici izolaci na dratech, az je zkratuje, se mi pranic nelibi. Asi nejdriv pouziju magnet, az dolu totiz sroub nepropadnul, prohmatal jsem to tam dirou od repraku.

A diky blbymu sroubovaku jsem nemohl zasroubovat to zrcatko, tak uz jsem objednal novy a poradny!

[Editován dne 21/10/03 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Tak po paru letech jsem otevrel tohle tema :)

Problem mam uplne stejny: teplota v -20°C je na displeji kolem 65°C a to je trosku divny ne?

Puvodne to bylo asi o 20, pak se to docela rychle (v prubehu nekolika tydnu) zvysilo na odchylku 80°C, jsme zvedav co to bude ukazovat v lete :D

Myslite, ze je to cidlo stejny i na 405ce?

A hlavne, kde je umisteny ??? V zrcatku spolujezdce jako na 605te nebo jinde?

[upravil dne 18/2/2006 voštík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

takže po přečteni cele debaty jsem objednal termistor K164NK002.2 ( koupil jsem si jich 5 celkem me to stalo 52 kč) zapojil a mužu potvrdit že teplota okamžite ukazuje nevim zatim jaky je tam teplotni rozdil protože mam jina neoriginální zrcatka a mam to strčene u kabelů na zrcatka ale bude to tak 1max 2 ° rozdil takze parada . takže paráda už me tam nes...u ty - - - C° a díky jste fakt chytří klucí a ušetřily jste mi 700 za nove cidlo :D dík :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...