Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Pětkový" pidisraz v Čeče...


Dundee

Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Bohouš

Ehmmmm tak až Marcel bude hotov, tak bych tam mohl Dundeemu dovalit 405 Mi16x4 - z toho by si mohl Dundee samozřejmě i něco vzít ;)

Jenom nevím co se dělá potom se skeletem co zbyde ??? Na osmičce si to druhej den odvezli cigoši s dvanácset troskou :D:D

Dovez quattro klidně zítra, místa je tam dost.:D Co se skeletem, ti Marcel poradí ;)

Bohouši, tam to jede jak na běžícím pásu, auta zajížděj, ale vyjížděj po kouskách... :D

Dej to tam Dundeemu se slovy "no kdybys měl čas..." a za pár dní máš auto na díly... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Dej to tam Dundeemu se slovy "no kdybys měl čas..." a za pár dní máš auto na díly... :D :D :D

To si piš!:D Pořád mě to k tý 305ce táhne s nářadím v ruce, ale Marcel si potřebuje tu demontáž řádně zdokumentovat, tak se musím brzdit...

405ka by pro mě nebyl žádnej velkej problém, tu svojí už jsem měl taky skoro celou rozebranou a jak jezdí:D:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

No jestli myslíš tohle pondělí tak jsu v práci.

A kousek od Brna opravdu bydlím.

No jo, ale když ty jsi od Brna...

To já bych teda za tebou ale nemohl dojíždět, jedině ty za mnou, protože mě to moc žere... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

No jo.Moje autí aspoň tolik nepapá,ale jezdit za tebou asi nebudu!I tak by se to nevyplatilo.

Cože, to jako myslíš, že za to nestojím? :myslim:)

Já bych ti přidal... ...na palivo...

Původně zaslal: Mišule

Zdar klucka, koukám že přeci jen Mělnický okres není mrtev, jedenoho broučka na doplnění řady bych měl :-) 205

jen si nejsem jist že již v neděli bude stát na kolech, zatím stojí na špalkách :-(

Tam to žije!

No a nemysli si, ono i u Dundeeho to za chvilku bude na špalkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Hele Dundee dej si bacha, aby kluci v tom nadšení nerozbrali i tvojí 405ku :D

Za chvíli se asi v okolí bude o tobě říkat - "to je ten co kšeftuje s autama" :D

Tu si začnu asi rozebírat sám, zlobí mě turbo a včera jsem zjistil, že mi teče chladič :(

Ono stačí, že u sousedů je denně plná stodola a auta se v ní mění jak na běžícím páse:D:D:D Aspoň v tom soused nebude sám a já mu pomůžu, i když on auta opravuje a já rozebírám :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Dundee - nešel by ti tam chladič z míčka ??? Dostaneš ho případně grátis za poskytnutí azylu :roll

Už jsem koukal do katalogu AutoKelly, neboj :D Ale bohužel je menší :( Stejnej je snad jen v Téčku. Dneska jsem zkusil vrakáč na Proseku a nemaj. Naštěstí teče kousek pod ryskou Max. (hnedu přechodu chladič-expanzka), takže tolik vody neztratim a při pravidelnym dolejvání to chvíli vydrží, než na něj seženu prachy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

Marcel505: tak jsem to zase nemyslela.Jistě,že mě za to stojíš,ale jet do Prahy jen tak se opravdu nevyplatí,ale když bys mě přispěl tak bych o tom přemýšlela!;)

Tak to rád čtu.

Ale jen tak bys sem určitě nejela. Kdybys přijela s tou svojí prcinkou, tak bychom mohli zajít do kina, nebo do cukrárny... ;)

Nebo bych ti mohl na té tvé prcince něco opravit (a třeba bys pak úúúúúúúúúplnou náhodou nemohla odjet a...). :)

Ale jestli máš nějakého přítele, tak to se bojím, aby nežárlil...

To víš, žárlivý chlapy pak jsou moc aktivní... Aby mi pak třeba nedal auto na špalky... :D :D :D

[upravil dne 26/7/2007 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

Marcel505: Tak až bude cesta kolem tak se klidně stavím,ale v nejbližší době Prahu neplánuju.Třeba v kině už jsem nebyla docela dlouho.

No a nějaká oprava by prcince opravdu prospěla,ale aby nedopadla ještě hůř:bojim:bojim

No já taky v nejbližší době Brno neplánuji. Tak si asi nejsme souzeni... :(

No tak vidíš, takže kino...

Neboj, k tvé prcicne bych se choval jak k dámskému **i*o*ení... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní den opět probíhal celkem komorně, jen jsme na pár chvil rozšířili řady o Š Fávo 135 a Honda Shadow 600 :)

Práce na autě lehce pokročily, jen do toho motoru jsme se nepustili, páč jsme si s Marcelem řekli, že počkáme na Drivera, kterému to na dnešek nevyšlo :D

Takhle to v interiéru vypadalo v 11:45

post-0-14109596050009_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...