Marcel505 Odesláno 30. červenec 2007 Odesláno 30. červenec 2007 Původně zaslal: Dundee Dnešní den opět probíhal celkem komorně, jen jsme na pár chvil rozšířili řady o Š Fávo 135 a Honda Shadow 600 Práce na autě lehce pokročily, jen do toho motoru jsme se nepustili, páč jsme si s Marcelem řekli, že počkáme na Drivera, kterému to na dnešek nevyšlo No já doufám, že Driver přijede zamachrovat, když má 306, tak 305 pro něj bude jak mávnutí rukou... Takže se těším na foto, kdy Driver veksluje motor ven... ...sám. My mu to necháme, aby se ukázal... Citovat
Dundee Odesláno 30. červenec 2007 Autor Odesláno 30. červenec 2007 Původně zaslal: Marcel505 No já doufám, že Driver přijede zamachrovat, když má 306, tak 305 pro něj bude jak mávnutí rukou... Takže se těším na foto, kdy Driver veksluje motor ven... ...sám. My mu to necháme, aby se ukázal... :D:D Já myslim, že s tim monoblokem si celkem pohraje, než ho dostane ven :D:D Citovat
Marcel505 Odesláno 30. červenec 2007 Odesláno 30. červenec 2007 Původně zaslal: Dundee Původně zaslal: Marcel505 No já doufám, že Driver přijede zamachrovat, když má 306, tak 305 pro něj bude jak mávnutí rukou... Takže se těším na foto, kdy Driver veksluje motor ven... ...sám. My mu to necháme, aby se ukázal... :D:D Já myslim, že s tim monoblokem si celkem pohraje, než ho dostane ven :D:D Se těším, až bude potit krev... ...nejsem sadista? Citovat
Bohouš Odesláno 31. červenec 2007 Odesláno 31. červenec 2007 Dundee - kdy budeme moci dorazit s tím quatrem ???? :mrk Citovat
vix Odesláno 31. červenec 2007 Odesláno 31. červenec 2007 škodolibci... takhle si střílet z pana Drivera ! MMCH: v sobotu se budu motat po Praze, tak že bych se třeba domotal ? Citovat
Dundee Odesláno 31. červenec 2007 Autor Odesláno 31. červenec 2007 Bohouš: Stačí se domluvit na termínu vix: Se klidně domotej, třeba kromě oleje či náprav na tvém voze vyměníme i něco jiného Citovat
Marcel505 Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 Původně zaslal: vix škodolibci... takhle si střílet z pana Drivera ! MMCH: v sobotu se budu motat po Praze, tak že bych se třeba domotal ? Je na dovolené, tak si z něho aspon trochu střílet můžem, ne? V sobotu nevím jestli se domotám já, protože se možná budu "motat" okolo něčeho jiného... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.