michalxx Odesláno 19. červenec 2007 Odesláno 19. červenec 2007 Ahoj všichni mám 306 cobmi r.1998 a mám problém se stahováním okýnka u spolujezdce .Nejde ovládat ze strany spolujezdce tak i ze strany řidiče. Vše jsem měl rozebrané pojistky, spínače ve dveřích ale na nic jsem nepřišel. Nemáte někdo nějakou radu nebo nápad. Díky Michal Citovat
Tornado Odesláno 19. červenec 2007 Odesláno 19. červenec 2007 Zkousel jsi ten motorek (stahovacku) napojit primo na baterku (12V), jestli se hybe? Citovat
michalxx Odesláno 19. červenec 2007 Autor Odesláno 19. červenec 2007 Zapoměl jsem dodat motorek je v pohodě hýbe se(teda v něm škube) ale jenom směrem na zavírání .Stiskem spínače na otevírání tam nejde vůbec proud. Taky jsem koukal na relátka a na nic jsem nepřišel. Citovat
olda Odesláno 19. červenec 2007 Odesláno 19. červenec 2007 Nejspíš to budou zlámané kabely mezi dveřma a sloupkem,je to notorická nemoc na 306,dej hledání,řešilo se to tu mockrát. Citovat
Garfield Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 Ano, jak říká Olda. Je to v tom svazku mezi dveřmi řidiče a kastlí, jeden z červených drátků. Když rozřízneš tu gumovou průchodku "harmoniku", tak tu hrůzu uvidíš. Jinak - jak to opravit, se tu řešilo v červnu, dej Vyhledávání. Citovat
Guest klm306 Odesláno 23. červenec 2007 Odesláno 23. červenec 2007 zlamane kable u mna ta ista chyba oprava u znameho 500,-SK teraz slape v pohode Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.