Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

druhy vetrak sahary


švejk

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

tak jsem taky pouzil jednoduší způsob vyndání ventilátoru nakloněním chladiče a je to lepší. šel mi jen levej z pohledu řidiče. vklidu bez spěchu jsem sundal masku, železnou lištu mezi světli pozor jsou tam dva vruty do do plastového rámu chladiče. opravdu jde dost naklonit . po vyndání vrtule je potřeba se dostat ze zadu na matky co drží motúrek? chladiče k sobě drží dvě spony po stranách ty vyhákněte a dostanete se mezi chladiče , aby jste se dostai líp na ty šrouby ze zadu motůrku tak ten první chladič je přišroubovaní dvěma vruty , jsou v horních rozích chladiče. taky vruty do plastu , opatrně ať vám nic nespadne mezi? mě se to stalo na to je dobrej vysunovací magnet mám ho v šroubováku. po vyndání motůrku nic nezjistíte protože nejde rozebrat a ani to nedělejte, jen jsem prostřík konektor a motůrek zkusil na drátky na baterku. dal zpátky a točí se mi obě vrtule ,možná špatnej dotek v konektoru. taky jsem se podíval na řídící jednotku pred levým kolem rozpojil a prostřík konektor, ještě jsem vyndal pojistky ty čtyři u motoru a taky prostřík. můžete taky prostříknou relátka jako to dělají všichni,nic tím nezkazíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jeden, dá se to chce to klid, jinak jsem taky vyzkoušel všechno ale jak se vám bude točit na baterce tak relátka jsou v poho. Teď jak zapnu klimu tak jdou oba a jen vrní jak tady už psal kolega ani nic neslišíte až jsem se musel jít podívat jestli se točí. a hlavně nemusíte rozebírat celej předek tak čau..

post-0-14109601310722_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zrovna kuchám přední nárazník, abych se dostal k saharám, a nemužu nikde najit ten bazmek, kterej se otočí o 90° a nárazník jde vytáhnoutk, je to pěkně nepříztupné a světla se mi shazovat nechcou. Tak pokud mate někdo přesny popis kde to je tak budu vděčný. Je to ten otočný bazmek, který je na obrazká viz. téma označen jako 8. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gen.Migen

Zrovna kuchám přední nárazník, abych se dostal k saharám, a nemužu nikde najit ten bazmek, kterej se otočí o 90° a nárazník jde vytáhnoutk, je to pěkně nepříztupné a světla se mi shazovat nechcou. Tak pokud mate někdo přesny popis kde to je tak budu vděčný. Je to ten otočný bazmek, který je na obrazká viz. téma označen jako 8. Diky

Je to mezi narazníkem a blatníkem hned pod světlem. Když podíváš tou malou dirkou co je ve přední části podběhu tak to jde vidět. Doma mám nějaký fotky ale tam se dostanu až večer.

[upravil dne 4.8.2008 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

jo dlouhý drát a na konci jakoby očko tak to měl OK406 když demontoval nárázník:)

Nějak tak. tenká kulatina a na každém konci ohnutý do L.

Stačí to pak prostrčit tou dírou v podběhu a nemusí se sundávat podběh.

[upravil dne 4.8.2008 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky chlapi za rychlou pomoc, ale čtu to až ted a mezi tim sem to zase smontoval, už sem neměl moc času. Ja se idval tou dirkou v podvěhu, a pak mě bylo jasny na co tam ta dirka je, ale prostě sem to neviděl. Je to pěkně nahovno. Musim ted počkat na druhe kolo, až se zase odhodlam to opravovat:-D Sem se v tom rejpal snad 3 hodiny a nic z toho:( Měl sem totiž jeden šroub co drží u podběhu nárazník strhanej. Ted budu postupovat tak, ze prvně oddělám ten bazmek co se o něm tu bavíme a když se to povede a najduho a otočím, tak pak už je to brnkačka. Dikec a kdyby bylo nějaky foto tak suprr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto mám doma tak to sem hodím jestli k něčemu bude. Tou dírou to jde vidět na levé straně na pravé asi ne nebo blbě. Chce to vědět kam se dívat.

3 hodiny:myslim Já už to mám natrénovaný že narazník přehodím za 45 minut:D na zemi jen si to trochu prizvednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi pred polrokom som si zadovazil 406coupe 3.0.

Po absolvovani kompletnej generalky podvozku {kotuce, tlmice, capy, stabilizatory...} som sa pustil do druheho [pre man problemu} - \"prehrievanie motora\" a s tym suvisiaci nefunkcny ventilator {tiez lavy z pohladu vodica}.

Po siedmych rokoch, co som sa do ziadneho auta ani nepozrel som sa do toho pustil sam.

V podstate presne ten isty problem, lenze ja som nahradny origos nemal, tak som vykutral ine, s Mitsubishi {uplne ine uchytenie} stary som rozobral pouzil puzdro vyrobil tri drziaky a kedze to cez relatka stale neslo {do elektriky sa moc nevyznam} tak som to napojil priamo na privadzajuce kable a ...samozrejme zaiziloval...funguje

Mimochodom odlahlo mi vcera, pretoze to cele som absolvoval zo strachu o prehrievanie motora, ale ako zda tak sa dozvedam tak obcasne 100C 110C je pri peugeotoch prevadzkova teplota, alebo nie?? {bal som sa prasknutej hlavy}

dik

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...