Vvitty Odesláno 24. červenec 2007 Odesláno 24. červenec 2007 2vix: asi 2Bohous: no ja nevim, ja platil ucet v nedeli za sebe a slecnu a delalo to 550 i s jidlem a spropitnym Citovat
kujon106 Odesláno 25. červenec 2007 Odesláno 25. červenec 2007 Vvitty> Zajedno je to jak píše Vix a zadruhý když bych Vás ztratil, tak bych se nejspíš zabloudil, jelikož sem nestudoval trasu a měl v plánu jet pořád za Mkčem s Béďou. Ty ale bohužel odpadli v půli cesty [upravil dne 25.7.07 kujon106] Citovat
aka Odesláno 25. červenec 2007 Odesláno 25. červenec 2007 Milo, asi Te zklamu, ale porad nic.....:( Citovat
janča205 Odesláno 25. červenec 2007 Odesláno 25. červenec 2007 Třeba si hledala špatně a nebo se ti někam schovali. Citovat
Mila_S Odesláno 26. červenec 2007 Odesláno 26. červenec 2007 Původně zaslal: aka Milo, asi Te zklamu, ale porad nic.....:( Hele, Vendulko, a měla jsi je vůbec někdy? :D:D Citovat
aka Odesláno 26. červenec 2007 Odesláno 26. červenec 2007 Původně zaslal: Mila_S Původně zaslal: aka Milo, asi Te zklamu, ale porad nic.....:( Hele, Vendulko, a měla jsi je vůbec někdy? :D:D no to vis ze jo ale pomalounku je tu ztracim(obcas rychle) Citovat
vix Odesláno 27. červenec 2007 Odesláno 27. červenec 2007 jestli je neustále ztrácíš, tak je musíš zákonitě neustále nalézat (ztáty a nálezy) To ještě není tak špatné !! Leda, že by se tvé iluze již blížily limitně k nule .Ale pak nechápu, jak je chceš neustále ztrácet. Citovat
aka Odesláno 27. červenec 2007 Odesláno 27. červenec 2007 prubezne je postupne pomalu ztracim, to je snad normalni a logicky, ne?(no a obcas rychle ) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.