Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

6. mini sraz Vysočina??


6. mini sraz Vysočina??  

  1. 1. 6. mini sraz Vysočina??


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Tak chlapi,co to je? Že bude srázek v Havl. Brodě to vim, /dokonce se tam taky chystám, i se svou polovičkou, 18.8/ ale že bude srázek na Lipnici ,to mi trochu uteklo. Kdy a kde se sejdete? Když mi do toho nic nevleze ,tak sem tam. Na sraze sem eště nikdy nebyl,tak by mě zajímalo ,co se tam děje,jak to probíhá

Přijedem naší žabičkou 306kou, 1.6kou:super :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Tak chlapi,co to je? Že bude srázek v Havl. Brodě to vim, /dokonce se tam taky chystám, i se svou polovičkou, 18.8/ ale že bude srázek na Lipnici ,to mi trochu uteklo. Kdy a kde se sejdete? Když mi do toho nic nevleze ,tak sem tam. Na sraze sem eště nikdy nebyl,tak by mě zajímalo ,co se tam děje,jak to probíhá

Přijedem naší žabičkou 306kou, 1.6kou:super :cool:

Lipnice bude soucast srazu v Havl. Brode.. kdy a kde bude upresneno po uzaverce terminu ktera konci 5.8 v 20:00 potom tu najdes kdy a kde co bude probihat a kam mas dorazit.. Necekej od toho sraz nejakych tuneru, sejdou se tam fajn lidi co maji spolecnou zalibu v PEUGEOTECH a pokecame, pokoukame a neco pojime.. proste pohodicka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...