plaky Odesláno 5. červenec 2007 Odesláno 5. červenec 2007 potrebujem poradit....niekde som to tu nasiel,ale tam sa len pretahovali a neviem,co je pravda....aky senzor je toto?mam 406 model 2000... Citovat
plaky Odesláno 5. červenec 2007 Autor Odesláno 5. červenec 2007 skusim este raz,obrazok mi nesiel dat...inac,je to vpredu pod sklom v strede na palubovke Citovat
buml Odesláno 5. červenec 2007 Odesláno 5. červenec 2007 senzor pro klimatizaci dle peugeot 6445NH snimac oslneni [upravil dne 5/7/07 buml] Citovat
MPavel Odesláno 5. červenec 2007 Odesláno 5. červenec 2007 Tady odkaz: http://www.peugeotpartscatalogue.co.uk/D9L/6/67M01A.HTM Jedná se o senzor k ovládání ventilace. Citovat
MPavel Odesláno 5. červenec 2007 Odesláno 5. červenec 2007 Původně zaslal: buml senzor pro klimatizaci Byls rychlejší... Citovat
plaky Odesláno 5. červenec 2007 Autor Odesláno 5. červenec 2007 diky moc... ak by som chcel najst,ci tam je cidlo na automaticke rozsvietenie svetiel v tme,kde ho mam hladat? a dalsia otazka:ze vraj staci dat do auta nejake rele a pojde aj automaticke rozsvecovanie svetiel po starte....????? Citovat
buml Odesláno 5. červenec 2007 Odesláno 5. červenec 2007 hledej ho v celnim okne zvenci je viditelne, v miste kde je prichyceno vnitrni zrcatko Citovat
plaky Odesláno 5. červenec 2007 Autor Odesláno 5. červenec 2007 nie je jeden senzor spolocny aj pre dazd aj pre tmu? Citovat
buml Odesláno 5. červenec 2007 Odesláno 5. červenec 2007 automaticke sviceni po startu by u tebe uz mela obstarat jednotka BSI, zeptej se v peugeotu, nebo u nekoho, kdo vlastni DIAG2000, mel by ti to jen aktivovat Citovat
buml Odesláno 5. červenec 2007 Odesláno 5. červenec 2007 Původně zaslal: plaky nie je jeden senzor spolocny aj pre dazd aj pre tmu? melo by to vupadat tak, ze veprostred jsou takove tri pruhledne jako kapky (nakej gel) a okolo, takovy mapicky (asi fotosnimace ci co) a tohle umi oboje Citovat
plaky Odesláno 5. červenec 2007 Autor Odesláno 5. červenec 2007 ok...diky moc,pojdem sa spytat do Peugeotu,dufam,ze si za to moc nezapytaju este raz dik Citovat
buml Odesláno 5. červenec 2007 Odesláno 5. červenec 2007 na cenu se radsi zeptej predem, jsou ti schopny nauctovat za diagnostiku 800,- ikdyz to bude trvat 2 minuty Citovat
plaky Odesláno 6. červenec 2007 Autor Odesláno 6. červenec 2007 takze...dnes som sa bol popytat v Pezote...spravia mi aj aut.zapinanie svetiel pri starte aj aut.zapinanie svetiel v tme...cena 350sk...to je pohodka...diky moc za info Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. červenec 2007 Odesláno 6. červenec 2007 Původně zaslal: plaky takze...dnes som sa bol popytat v Pezote...spravia mi aj aut.zapinanie svetiel pri starte aj aut.zapinanie svetiel v tme...cena 350sk...to je pohodka...diky moc za info to druhe snad aktivovat nemusiš ne? Citovat
plaky Odesláno 6. červenec 2007 Autor Odesláno 6. červenec 2007 no,automaticke rozsvietenie sa da aj vypnut,tam padom,ked sa dostanem do tmy,mali by sa same pustit...ci sa mylim? Citovat
plaky Odesláno 6. červenec 2007 Autor Odesláno 6. červenec 2007 myslim to tak,ze ked nastartujem,rozsvietia sa mi svetla,ale ked mam tuto funkciu vypnutu a vbehnem napr.do tunela,kde je tma,mali by sa mi same rozsvietit? Citovat
plaky Odesláno 11. červenec 2007 Autor Odesláno 11. červenec 2007 tak ako som hovoril,bol som dnes v Peugeote a zarazili ma.Najpr mi povedali,ze to isto pojde a zrazu,ze to nepojde,lebo by som musel mat novsi model....mam 11.mesiac 99-model 2000...a povedali mi,ze senzor na skle je len na dazd...niekto tu pisal,ze je aj pre automaticke rozsvietenie v tme...je to naozaj tak alebo ma oklamali? Citovat
Guest PŘEMA Odesláno 11. červenec 2007 Odesláno 11. červenec 2007 Měl jsem ten samý problém...v peugeotu mi řekli že mi aktivují přes BSI automatické zapínání světel a najednou že bych musel mít jinou páčku na světla a jiné kidy takže smůla...... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.