Bohouš Odesláno 21. červen 2007 Autor Odesláno 21. červen 2007 Oddie - zatím necháváme bratra vycukat, že mu zmizelo auto. O té naší akci totiž jaksi nevěděl :roker Ale brzo se bude muset rozhodnout co s tím autem bude chtít dělat, protože já mu ho v garáži dlouho nenechám.......takže buďto bude sedačka a nebo spínačka Citovat
oddie Odesláno 21. červen 2007 Odesláno 21. červen 2007 No, jak jsi ho tak popisoval, myslíš že si z toho bude něco dělat, že mu zmizelo auto? Nemávne nad tím rukou jako nad těma klíčema? Citovat
Bohouš Odesláno 21. červen 2007 Autor Odesláno 21. červen 2007 oddie - myslím, že jsi to odhadl dobře.......no ale co, díly na quatro se hodí Citovat
Dundee Odesláno 21. červen 2007 Odesláno 21. červen 2007 Bohouš: Pokud bys to auto potřeboval schovat, tak bych o jednom místě věděl :mrk:D Citovat
Bohouš Odesláno 21. červen 2007 Autor Odesláno 21. červen 2007 No tak brácha si ani nevšiml, že tam to auto není......nechápu Dundee - nemyslíš k tobě na dvůr ???? :mrk Něco by se ti z toho snad hodilo ??? Citovat
Dundee Odesláno 21. červen 2007 Odesláno 21. červen 2007 Bohouš:Na dvůr nebo do stodoly, to je jedno;) Určitě by se pár dílů k zužitkování našlo, o tom nepochybuju:D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.