Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klima 406 pomooooc


fanny1974

Recommended Posts

neodpalil si nic, tam niet co odpalit,su to len spinace, ktore zopnu a vypnu, ide z nich prud do skrinky vpredu pred chladicom, kde su tusim 2 rele, prepojene este s odporom, tiez v kryte blizko tej skrinky, podla toho co pises to vyzera, ze chyba bude tam. zhod prednu masku a mrkni na tie rele, kontakty a vysrobuj ten velky drotovy odpor, moze byt preruseny alebo ma zoxidovane kontakty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie rele som mal vsetky vonku a skusal som im na 1 2 kontakty priviest 12V .. vsetky tri cvakali.. ten drotovy odpor musim pozriet ale nepamatam si ze tam take nieco bolo -> je v tej skrinke alebo niekde inde? ... mam nad sebou tri relatka potom idu do ventilatora 2x 2 droty a to je tusim vsetko. dnes skusim este vymenit tie relatka z druheho peugeota (dufam ze 2.2HDI ma take iste) a na zajtra som objednany do servisu nech sa mi na to mrknu .. dnes este raz preleziem vpredu tu elektriku, som si az vcera vecer podrobne prestudoval tu schemu ventilatoru co je na zaciatku fora a zacinam jej rozumiet = priradit si cisla zo schemy ku krabickam v aute:) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto mam teraz v chorvatsku takze budem riesit buduci tyzden .. predpokladam ze vadna bsi znamena nejaky studeny spoj, alebo mierne odpalene relatko cize napriek tomu ze dostava vsetky pokyny z cidiel tak nevie pustit kompresor. Inak po ceste zo servisu som volal jednemu tipkovi co mi spominal znameho co ma rovnaky problem a ze znamy si uz jazdi s klimou vraj sa to da opravit .. taakze buduci tyzden budem mudrejsi .. urcite dam vediet co a ako .. inak dikz za pomoc zatial

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...