mifa Odesláno 6. červen 2007 Odesláno 6. červen 2007 Původně zaslal: kukikuk Tak me to Vector dneska chipnul a zatim sem spokojenej, jede to krasne ;o) Tak a mám to též za sebou,včera provedeno,krouťák asi o 300 otáček níž,spotřeba asi o 1 litr níž,pocit z jízdy o 100% víš.Vectore díky:super [upravil dne 6/6/2007 mifa] Citovat
TOTIK Odesláno 6. červen 2007 Odesláno 6. červen 2007 dalo by sa nachipovat aj p 406 coupe 2,0 l rv.:98 Citovat
kukikuk Odesláno 8. červen 2007 Autor Odesláno 8. červen 2007 Ted jde o to jestli tu aktualni spotrebu to pocita opravdu spravne, porad tomu nechci verit ze se tim spotreba snizi.....dal sem do tempomatu 100 KM/h a a jel sem za 3,6 L/100km nejak se me tomu porad nechce verit....doufam ze tim chipem neomamil ridici jednotku aby to ukazovalo min :roker Citovat
mifa Odesláno 12. červen 2007 Odesláno 12. červen 2007 Původně zaslal: kukikuk Ted jde o to jestli tu aktualni spotrebu to pocita opravdu spravne, porad tomu nechci verit ze se tim spotreba snizi.....dal sem do tempomatu 100 KM/h a a jel sem za 3,6 L/100km nejak se me tomu porad nechce verit....doufam ze tim chipem neomamil ridici jednotku aby to ukazovalo min :roker Po ujetí 500 km,průměrná spotřeba 4.9,je v tom 80 km dálnice:super Citovat
kukikuk Odesláno 12. červen 2007 Autor Odesláno 12. červen 2007 taky dobre, ale ja jezdim prave tak 80% mesto a to vetsinou specham tak ze vyuzivam vykonu je a jezdim za krasnych 6,2 po ujeti cca 900 KM Citovat
marshall Odesláno 12. červenec 2007 Odesláno 12. červenec 2007 Jak tak koukám, samá pozitivní zjištění po čipnutí, ale nikde jsem neviděl co to vylepšení stojí. Citovat
kajvet Odesláno 12. červenec 2007 Odesláno 12. červenec 2007 Původně zaslal: marshall Jak tak koukám, samá pozitivní zjištění po čipnutí, ale nikde jsem neviděl co to vylepšení stojí. počítej tak minimálně 5tis Kč Citovat
Guest PŘEMA Odesláno 12. červenec 2007 Odesláno 12. červenec 2007 Původně zaslal: kajvet Původně zaslal: marshall Jak tak koukám, samá pozitivní zjištění po čipnutí, ale nikde jsem neviděl co to vylepšení stojí. počítej tak minimálně 5tis Kč Tak to je fakt minimálně já to mám přes známého a bez daně a měl jsem to za 8.000 ,-:myslim Citovat
John_Ice Odesláno 12. červenec 2007 Odesláno 12. červenec 2007 A co životnost motoru, vždyt tam musej bejt větší tlaky nebo ne?a když auto už má něco nalítáno tak už ty větší tlaky něco s motorem udělaj, neříkej te že serie má nějakou rezervu na zvýšený výkonu. Citovat
Guest PŘEMA Odesláno 12. červenec 2007 Odesláno 12. červenec 2007 Původně zaslal: John_Ice A co životnost motoru, vždyt tam musej bejt větší tlaky nebo ne?a když auto už má něco nalítáno tak už ty větší tlaky něco s motorem udělaj, neříkej te že serie má nějakou rezervu na zvýšený výkonu. Já už to mám 3/4 roku a nalítané 20.000 km a uplně v poho........z 80 kw na 104 kw:papa Citovat
pumpos Odesláno 12. červenec 2007 Odesláno 12. červenec 2007 Sla by chipnout i 1,9TD 66kW rv.1997? Citovat
@re Odesláno 12. červenec 2007 Odesláno 12. červenec 2007 Původně zaslal: pumpos Sla by chipnout i 1,9TD 66kW rv.1997? není tam co čipnout !!! a nevím jestli by to ten motor rozdýchal (čerpadlo) Citovat
wena99 Odesláno 14. červenec 2007 Odesláno 14. červenec 2007 pro kecka - proč to nejde čipnout?nerozumim tomu tak se ptám:Da jaký auta jdou čipnou a jaký ne? Citovat
hopkok Odesláno 14. červenec 2007 Odesláno 14. červenec 2007 asi tak ze sa chipuju auta s priamym vstrekovanim...ako napr. common rail Citovat
Guest Scratch Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 ahoj, můžete mi někdo prosím poradit, kdo je Vector a jestli umi načipovat benzin 2,2 16V? Pokud ne, nevíte někde, kde to umějí načipovat?? Asi jsem blb, ale nemůžu nikde nic najít Citovat
f3Rd@ Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Jediny dotaz.. co si slibujes od nacipovani 2.2i ?????? Citovat
Pata Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Původně zaslal: f3Rd@ Jediny dotaz.. co si slibujes od nacipovani 2.2i ?????? Zvyseni spotreby :D:D Citovat
Guest Scratch Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 tak navyseni vykonu, spotreba je mi u zadku, kdybych resil spotrebu, tak si koupim 2,2 Hdi, kadopadne jsem spis cekal radu a ne nejapny kecy Citovat
Fanyn406 Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 zdarte chlapi mam taky nachipovane HDI a kourivam to tak jak me kdyz tomu poradne slapnete? ale jinak to jede dost dobre a spotreba je normalni. a zakolik ste to nachipovali ten muj stal trojku a je to zhruba 135koni mate nekdo vic? Citovat
f3Rd@ Odesláno 20. červenec 2007 Odesláno 20. červenec 2007 to Scratch: Na 2.2i neni moc co chipovat, proto ses zadne rady nedockal. Vlozene investice neodpovidaji navysenemu vykonu. Zvednes to tak o 5 - 10 koni. Udelej raci prime sani, nove svody + vyfuk a taky kvalitni brzdy. to Fanyn406: S tim kourenim nevim, uz jsem videl horsi, takze asi tak. Samozrejme, ze kdyz na to slapnes, tak ti vyleti saze z vyfuku, ale to ti vyleti i kdyz to nachipovane nemas. Jinak my to mame vetsinou cca na 160 koni. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.