Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tuning 406


Ericce

Recommended Posts

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Blizzard

akorát tenhle http://www.tuningshop.cz/peugeot-406-predni-naraznik.htm ale to je stejně jenom na starej model a ten má na šířku jinej rozměr než novej

na ten jsem uz taky narazil.. O kolik se vlastne lisi ta sirka stareho a noveho modelu?

no, skoro o 10 cm :)

starej model 406 je stejně širokej (nárazník dole) jako novej model 306

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Čakome jak jsi vyřešil boční blinkry? nikdo nedělá čire,kouřove a ani žadne jine krom seriových oranžovych což jsou dost jako pěst na oko kor na mem modrem autě, přemyšlel jsem že bych ho uplne zrušil a dal tam jen lištu bez blinkru , děla to firma ACI asi za kilo jen kousek lišty bez chromu. Nebo dat tam tu lištu a do blatniku udělat diru a dat si tam jakykoliv blinkr , libi se mi třeba z mondea ten čiry trojuhelnik.

zatim sem to vyřešil takhle , černy sprej na světla a oranžové žárovky

Já tam mám originál ale na francouzských autech sem našel tohle ale nevim jestli je to domorobo. Ale pokuď ne tak to u nás stejně neseženeš.

post-0-14109597443925_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:roker Tak se musím zapojit do diskuse.Tyto čiré blinkry už jsem měl na autě před rokem,teď už je ale auto prodané.Najdete je na in-pro.de v sekci DESIGN pod názvem SEITENBLINKER a v části PEUGEOT.Cena je 21.50 ojro.Mě je přivezli chlapci z CATTUNING.CZ za 650 k.Objednal jsem a za týden jsem je měl.Přijdou i s oranžovýma žárovkama.Za tu cenu jsou fakt pěkný a můžu je jen doporučit. :papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal cermak

:roker Tak se musím zapojit do diskuse.Tyto čiré blinkry už jsem měl na autě před rokem,teď už je ale auto prodané.Najdete je na in-pro.de v sekci DESIGN pod názvem SEITENBLINKER a v části PEUGEOT.Cena je 21.50 ojro.Mě je přivezli chlapci z CATTUNING.CZ za 650 k.Objednal jsem a za týden jsem je měl.Přijdou i s oranžovýma žárovkama.Za tu cenu jsou fakt pěkný a můžu je jen doporučit. :papa

Hm pěkné,:super

9013.jpg

9813.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal cermak

:roker Tak se musím zapojit do diskuse.Tyto čiré blinkry už jsem měl na autě před rokem,teď už je ale auto prodané.Najdete je na in-pro.de v sekci DESIGN pod názvem SEITENBLINKER a v části PEUGEOT.Cena je 21.50 ojro.Mě je přivezli chlapci z CATTUNING.CZ za 650 k.Objednal jsem a za týden jsem je měl.Přijdou i s oranžovýma žárovkama.Za tu cenu jsou fakt pěkný a můžu je jen doporučit. :papa

děkuji pánovi:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...