Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ŽELVA jménem P106


EliM

Recommended Posts

... no jo ... oddie, aby sis nerýpnul :D:D:D, jsem náhodou letos nebyla nikde na dovči, takže jsem sáhla hloub do kapsy a nějaká ta korunka se tam vyškrábla (jo, jo Vánoce budou chudé). A na auto mám půjčku u spořky :P:P:P, takže jinak fakt sociální případ :D:D:D.

Impact ... nárazníkem se mi odrážet nechce, jelikož ho mám v barvě vozu a asi by mě to pak namíchlo a navíc si nejsem jista, že bych tou svou žabkou někoho odrazila :D:D:D, tak maximálně cyklistu :o:o:o

Jsem ten babylon hodila do cestování, prosím brát zřetel, že v práci nemám moc času, takže nad nějakou tou hrubkou prosím přivřít oko :D:D:D

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elim: to víš, to já musím, já jsem takový malý zlomyslník ;) Jinak pěkný popis, toho Babylonu.

Jak, \"vůbec jsem nebyla na dovče\"? Tím myslíš ani den volna, a nebo že jste nebyli nikde v zahraničí? Já třeba do zahraničí na dovču nejezdím, mně se líbí tady. Na dovče jsem byl týden na aerobicu, pár dní na vodě (Otava, a voda nám vyšle akorát :) ), a necelé dva týdny na kole (Šumava) - a jsem spokojenej. Kanárské ostrovy holt mít nemusím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... tím jsem myslela, že jsem měla tři dny volna+víkend a ty jsem strávila u našich na zahrádce, asi pět kilometrů od svého místa bydliště :o, a dva dny+víkend na slovensku pod stanem, ale jinak nic.

A do zahraničí taky nemusím, minulý rok jsme byli týden v Krkonoších (kola sebou) a moc se mi tam líbilo. A taky na Slovensku na slunečních jezerech,ale tam to nebylo nic moc, po třech dnech jsme jeli domů, štvalo nás, že tam slováci v hotelu skákali jenom kolem Němčourů a mi jsme jim byli ukradení.

Jinak jsem skoro každý den po práci u koní, takže ta dovolená mi ani nechybí, zrelaxuju tam :D:D:D, sem tam nějaký ten nekontrolovatelný pád, takže nechybí ani adrenalin!

Aerobic by mě asi zabil !!! To bych už nerozdýchala, to musíš mít dobrou fyzičku, že jo?

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Slovensku jsem byl naposledy, když jsme ještě byli jedna republika. Ale každý rok si říkám, že bych se tam chtěl podívat. Tak snad příští rok...

Tak koníčky máš jako koníčka? To je pěkná dřina, co? Ségra takhle pár let jezdila (+makala u koní). Já sám jsem seděl na koni jen jednou, tak před pětadvaceti lety :) Teďka mě lákali, a? prý si to zkusím, ale to není nic pro mě, ono to nemá brzdu :D;)

Jo, ještě, když jsi z té Ostravy - pozdravuj jeden z nejlepších klubů v ČR Akcent Ostrava - pokud je znáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... na slovensko doporučuju pod stan a nejlépe k lidem kteří Tě mají rádi, protože pokud se ubytuješ v hotelu a neházíš kolem sebe eurama, tak tě dlabou, takže na to pozor, taková alespoň moje zkušenost.

Jo, jo, koně jsou makačka, ale krásná, mám jednoho v pronájmu, takže žádné úlevy, jako že dneska se mi nechce. On nepočká, nejdeš dneska, tak Tě zítra sundá, protože má hodně energie :D:D:D

Nedávno jsem měla na ruce sádru, zkrátka se mu nelíbilo to kolo co jelo kolem :D:D:D:D

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... já se taky bojím :D:D:D, ale nikdo se mě na to neptá :o,

in-line myslíš brusle? tak ty jsem měla doma asi týden, půjčené (bez brzdící destičky) a vracela jsem je, když jsem se po týdnu nekontrolovatelně sesunula ze schodů, ale jinak to šlo :D.

A na windsurfingovém prkně jsem stála asi dvakrát (bez plachty), a udržet rovnováhu je celkem sranda.

Už jsem těch sportů taky vyzkoušela dost, ale chytli mě asi jenom ty koně, ještě nějaká ta turistika a sem tam kolo, ale jinak jsem po operaci páteře (plotýnky), takže těch sportů moc dělat nemůžu. Ale mi to nevadí, jsem spokojená!

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elim: no jo, na in-line bruslích se jezdí po rovině, a ne po schodech ;) Brzdu mám sundanou taky, stejně je na prd, brzdím \"na kolmo\".

Na windsurfu je taky sranda, ty začátky jsem si taky poctivě \"odpadal\". I teď mě to leckdy smete, nejsem žádnej závodník, spíš rekreační jezdec.

Mateso: od vidění, před pár lety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... no jo, to jsem se těm schodům snažila vysvětlit taky, když se mi připletly do cesty :D:o:D:o

... já jsem taky jen rekreační jezdec, to je tak, když se do něčeho pustíš v dospělosti (stáří se mi napsat nechtělo) a neděláš to od dětství, tak to si potom rekreační sportovec celý život, ale mě je to fuk, já velkou Pardubickou vyhrát nechci ... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elim -106 fajne auticko ;) .Ide to celkom pekne a aj rychlo ked chces.Ja som prave nedavno skusal na dialnici , siel som klasicky 120(ideal na spotrebu cca 5l ) a dal som plyn na podlahu a celkom ma to koplo do sedacky a slo to az po 165km/h a to sme boli v aute dvaja s priatelkov a vzdu som mal asi 100 kg v cinkach :D:D:D

Inak tie vybracie som mal tiez a pomohla oprava guloveho capu , u nas za 1000,- SK a je pohoda :D.

Mne osobne sa tvoja farba nepaci ale to je jedno, hlavne ze sa paci tebe !:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... my máme na stěhování W-Transportéra (5-ti místného), takže 106-ku mám pouze pro svou osobní potřebu :D:D:D (tzn. přibližovadlo).

Nevím, jak by na té zelené barvě vypadaly černé fólie, ono ta skla jsou trošku tónovaná už od \"přírody\" a to mi zatím stačí :D

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...