Jump to content
Perli

Počítač

Recommended Posts

Peugeot 307 je 4 měsíce v autorizovaném servisu a nekomunikuje s počítačem nejede a nevíme co s tím ani mi,ani Peugeot.Hledáme peugeota 307 s počítačem Siemens aby se mohl vyměnit v mém autě a napíchnout na počítač abychom nemuseli kupovat nový.Poradíte mi co s tím?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Ti na nic nebude, budeš číst ECU z jiného auta. A to si nejsem jist jesli bude komunikovat s BSI kvůli VIN a kodu imobilizeru. Jediná šance je z dobrého ECU vysát EPROM a nahrát do vadného. Značkový servis to neudělá, ale jsou lidi co to umí. Potom se ještě musí v EPROM změnit kod imobilizeru.

Asi se někdo pokoušel o chip nebo přehrával novou verzi softu a zkolabovalo to během přehrávání. U přehráti softu je blbé to , že diagnostika první smaže EPROM a potom do ní pouští data. Když se to nepovede do konce, je to špatné. Navíc Siemens je hůř tvárný než Bosch, na všechno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahojky asi tomu rozumíš nemáš nějakého kamaráda nebo neznáš někoho z okolí Chebu,Sokolova nebo K.Varů kdo by to uměl dát dohromady? Byla bych moc vděčná Děkuji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×