Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Mapa pro Prazaky


Tommy306

Recommended Posts

Původně zaslal: Miku

kdo vyrostl na pivu Radegast , těžko si zvykne na jiné :roker

...až do chvíle, než zjistí, kde všude se to "jeho" původní pivo dnes vlasně vyrábí, a jak se za tu dobu změnily technologie. Pak, když o tom začne trochu přemýšlet, a hledat souvislosti, najednou s tím přechodem nějak nemá problém. Mmch., když jsi "vyrostl" na nějakém pivu, před dejme tomu 20 lety, tak ti garantuju, že když sis tehdy zvykl na to tehdejší pivo, a někdo by ti v té době dal ochutnat to, co se pod stejnou značkou vyrábí dnes, že bys mu to velmi těžce omlátil o hlavu. Akorát se ty změny dějí pomalu a nenápadně, a uživatelé si tak vlastně pořád přivykají, ani o tom neví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasnym aktualnim pripadem muze byt treba Branik, jehoz vyrobu koupil Staropramen uz pred drahnou dobou a letos ji presunuli do prostor Staropramenu. a to neni zdaleka nejkriklavejsi zmena...

...a taky zalezi dost vyrazne na tom, KDE si to pivo das. Kdyz jsem jeste studoval v Pardubicich, tak se Perstyn nedal ani pit, krome jedne hospody, kde byl proste vynikajici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ten Braník není nic moc změna, jsou mnohem, mnohem zajímavější příklady. Jinak, docela zajímavou věcí jsou pivovarské hospody - třeba ta staropramení na Smíchově stojí za návštěvu.

Jinak z průmyslových piv mám poslední dobou nejraději krušovický Mušketýr. Dostal jsem nějaké propagační vzorkové balení na vánoce, a nějak mě to zaujalo - není to ležák, ale řadu ležáků strčí do kapsy. Nicméně když jsem si jednou místo toho koupil jejich obyč výčepní (Mušketýr nebyl), tak jsem to vylil... Za dob, kdy ségra dělala v pivovaru, jsem ponejvíce pil Granát, to je taky hodně dobrý počin. Ten si dodnes dávám v jedné hospůdce, kolem které jezdíme na kole, když se vracíme z projážďky domů - ono to jinudy nějak nejde :) Z moravských piv jsme jinak jeden čas hodně brali ležák z Litovle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...