Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

fixa


secouver

Recommended Posts

Guest fox.chosen

M.a.R.i & AKCZ: nj ale k čemu je to závaží dobrý? nebo teda spíš špatný? :myslim jinak dřívější majitel mi nechal víc překvapení, nejlepší byl přestřihnutý kabel ke kontrolce rozbitého ABS :mrk to je fakt na facku...

secouver: tak jak? bude exkurze? :aut

Za chvíli se pokusím sehnat někde tu fixu a počmárat kolečka aby to tady nebylo tak moc :xvul:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle naklepovací závaží se dává pouze na plechové disky. Na ALU to vypadá dost divně a navíc to disk poničí. Na Alu se dává nalepovací zevnitř. Dřívější majitel buď chtěl ušetřit pár kaček nebo mu to bylo šumák. Nebyl to náhodou důchodce? :) Pár takovejch už sem viděl. Neřeknu,kdyby to byl 15let starý odrbaný disk,ale takhle si poničit nový :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fox.chosen

M.a.R.i & AKCZ: nj ale k čemu je to závaží dobrý? nebo teda spíš špatný? :myslim jinak dřívější majitel mi nechal víc překvapení, nejlepší byl přestřihnutý kabel ke kontrolce rozbitého ABS :mrk to je fakt na facku...

secouver: tak jak? bude exkurze? :aut

Za chvíli se pokusím sehnat někde tu fixu a počmárat kolečka aby to tady nebylo tak moc :xvul:aut

.....é..jo...budeš slavit první kilo:nevim No k čemu je tam závaží dobrý - k tomu, aby Ti neházely kola a následně řízení přeci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Tak ja mam ted pred sebou jmenuje se to "bily lakový značkovač" od centropenu. Po zaschnuti je to vodeodolne pruzne a co sem zkousel tak to drzi na uplne vsem.

Tak neříkám, že to není možný, ale tohle je opravdu speciálně na pneumatiky. Je to tam i napsaný "pennarello pneumatici" ...třeba bude držet i ten Centropen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest fox.chosen

:mrk tak a je to tady :mrk

podařilo se mi sehnat fixu a dnes jsem se do toho pustil :aut

kdyby mi nedošla barva a fixa se mi nerozpadla v ruce, pravděpodobně tam kreslím dodnes :D berte v úvahu že to jsou první fotky, bude potřeba dodělat a očistit výsledek...

pro nerozhodnuté přikládám i video mé kreativní kamarádky, jak ta fixa vypadá při práci :papa

http://www.youtube.com/watch?v=9_BeqnGhwQQ

1.jpg

2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest fox.chosen
Původně zaslal: secouver

jo takhle nějak jsem to dělal :-)) ale fixa vydržela :-P ....vypadá to dobře, doufám, že nelituješ :-))

Ani omylem ;) Jen potřebuju ještě jednu fixu, vzadu jsem začal obtahovat i rozměry abych měl podobnej efekt jako ty - vpředu tenkej a vzadu silnej proužek za jízdy :aut tak jako tak z toho mám celkem radost a ty zlámaný záda mi přítelkyně už spravila :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...