Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

29. pražský minisraz Džbán - 10.5.2007(čtvrtek)


Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Krvesajové v ÚVN mě už vysáli, tak si lehce schrupnu a pak v klidu s dostatečným předstihem vyrazím.

Mně ji sajou i v práci ... :grr Nemusím kvůli tomu ani do ÚVN ... kdybys někdy chtěl mít zase něco vysáto, dej echo a já tě zanaviguju, kde dělám ...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Dorazím později, tak 19:00, jsem předtím na pracovní schůzce, jídlo už řešit nebudu.

Myslím,že kolem 19h to bude akorát.. i na jídlo.. myslím,že chvili budeme na parkovišti když bude trošku hezky a bude si někdo chtít hodit slalom.... třeba... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

2 Dundee > to aby ti vecer pro jistotu trochu naredili alkohol :D

[upravil dne 10/5/07 buml]

Jelikož řídím, tak musím doufat, že jim nedojde brzy nealko... ;) Normál bych si dal taky, ale pěšky se mi těch cca 64km jít nechce:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Rebik

Dorazím později, tak 19:00, jsem předtím na pracovní schůzce, jídlo už řešit nebudu.

Myslím,že kolem 19h to bude akorát.. i na jídlo.. myslím,že chvili budeme na parkovišti když bude trošku hezky a bude si někdo chtít hodit slalom.... třeba... :myslim

To selátko ,to byl marketingový tah?:D:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

jo tak proto jste tak rychle zmizeli....

chtěli jsme dát alko pivko v nera ale u aut jsme ještě zakecaly a pak už bylo pozdě ,tady zaviraj ve 23hod:(

Musely jsme dat dětem dobrou noc ,jsme vzorní tatínkové.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Rebik

Dorazím později, tak 19:00, jsem předtím na pracovní schůzce, jídlo už řešit nebudu.

Myslím,že kolem 19h to bude akorát.. i na jídlo.. myslím,že chvili budeme na parkovišti když bude trošku hezky a bude si někdo chtít hodit slalom.... třeba... :myslim

To selátko ,to byl marketingový tah?:D:D:D:aut

Příště možná bude, zaslechl jsem, jak ho John domlouval :-)

[upravil dne 10.5.2007 King_Of_The_Cheese]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...