kewin Odesláno 27. duben 2007 Odesláno 27. duben 2007 Takový malý technický dotaz... jak sundam palubovku u Peugeota 406??? spíš jen tu čast u spolujezdce... [upravil dne 27.4.2007 kewin] Citovat
Ferry Odesláno 27. duben 2007 Odesláno 27. duben 2007 na to je dost dlouhej postup, musis sundat volant, vsechny ruzny plasty, vcetne stredniho tunelu, pak povolit dost sroubu, jak pod palubkou tak z motorovyho prostoru ... v knizce jak na to je to minimalne na stranku a pul, zkus si ji nekde pujcit, treba v knihovne by ji mohli mit (urcite ji maji v Statni Technicke knihovne v Praze, ale nevim odkud jsi ) Citovat
Ferry Odesláno 27. duben 2007 Odesláno 27. duben 2007 mno v mem pripade by se stejne i ta cast s kastlikem nedala sundat bez demontaze cele palubky, mam to totiz prisroubovane tremi srouby z vnitrni strany palubky a neda se k nim vubec dostat. Bojoval jsem s tim pri montazi alarmu Citovat
OK406 Odesláno 27. duben 2007 Odesláno 27. duben 2007 Tady je demontáž a montáž palubní desky : [upravil dne 27/4/07 OK406] Citovat
sEri0 Odesláno 26. prosinec 2016 Odesláno 26. prosinec 2016 V 27. 4. 2007 at 11:08, kewin napsal: Takový malý technický dotaz... jak sundam palubovku u Peugeota 406??? spíš jen tu čast u spolujezdce... [upravil dne 27.4.2007 kewin] Kdyby ještě někdo potřeboval, tak tady je taky takový dobrý navod jak to celé rozebrat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.