RichVa Odesláno 26. duben 2007 Odesláno 26. duben 2007 Ahoj, u motoru 306D z roku 2000 otáčkoměr při volnoběhu padne na nulu. Pokud je motor studený nebo se lehce "polechtá" plyn tak otáčkoměr vyskočí na cca 900 ot/min a dál ukazuje normálně. Nevíte co může být špatně? Samotný otáčkoměr nebo čidlo? Dík Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.