Jump to content
Sign in to follow this  
Fusion

Příčná stabiližační tyč

Recommended Posts

Nějak se mě 605 rozhrkala, a to tak, že pravá přední strana šíleně vrže (až je to trapas a navíc má výfuk zvuk jak tank :nevim).

Prve sem myslel že to bude uložení tlumičů nebo něco s pružinou ale dneska když sem to trochu zkoumal tak ten zvuk jde spíš od spodu než od tlumiče a když sem se zohl tak je vidět jak příčná stab. tyč je v takovým pouzdře a tam je nějaká vůle. Ta tyč je samozřejmě napružená tak to vrže o to pouzdro.

Proto se ptám: co v tom poudře má být, nějaká guma? Cena? Je výměna nějaká zapeklitá? (že polezu zas po auto předpokládám)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja som mal podobny problem a problem bol v spojke katalyzatora je to ako spojka na ruru akurat je tam kus nejakej gumy zajtra ti to nafotiim ked som pridal alebo nastartoval bol to zvuk ako z tanku strasne nyslel som ze su to silendbloky na motore a ona to bola spojka od zberneho potrubia na katalyzator :myslim

Share this post


Link to post
Share on other sites

No já mám jednak rozpadlej první výfukovej tlumič (za katem, ale aji kat je rozsypanej) a jak pak pokračuje trubka dozadu z něho tak trochu upadla a tím sedí trubka na takovým tom úchytu proti spadnutí výfuku. To sem původně taky myslel že bude silentblok motoru, protože v nízkých otáčkách to dělalo srašný rány. Mmch. bude tam sedět ten první díl bez katu když ho koupím? Já mám totíž z neznámýho důvodu katalyzátor škrtlej v té knížečce o emisích, tak mě nebude nějak mržet když tam nebude.

Ale ten problém s tím stabilizátorem je úplně jinej, to je takový skřípání aji když je auto vypnutý a zatlačím na pravej bok tak to podle houpání skřípe, a myslím že na 90% to bude to pouzdro.

Měla by to být ta 2:

post-0-14109595524796_thumb.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×