Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blikáte na policii ??


žažo

Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

2medved: prazaci neprasi zdaleka tolik jako auta s "S", coz jsou prazaci co se odstehovali za levnym bydlenim... neee ze bych nekoho skatulkoval, jen si vsimam a je to celkem vysoky vyskyt prasatek mezi nimi...

jinak ano, blikam. a vymluva? pan v protismeru napr. nesvitil atd....

Checht, Vviťťáku, tak s těmi auty s "S", to by sis notoval s Odie :D Už pár let jezdí denně ráno pořád stejnou trasu (bydliště na Černém Mostě, pracoviště na Jižní spojce), a na tomhle extra stresovém úseku má už taky auta hezky rozškatulkovaná podle jejich RZ, typu aut a vzhledu řidičů :D:D Takže veselými příhodami o autech s "S" jsem denně zásobován a je to leckdy dost neuvěřitelná "sranda".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to: medved- koukám že Tě škatulkování nadzvedlo ze židle, ale opravdu bych se tak moc nezlobil, ono to vymývání mozků bylo opravdu intenzivní a než se z toho dostanem bude chvíli trvat a co nadzvedne mně je když slyším právě tyto mladé podnikatele v drahých autech chválit právě komanče, to zase pěním já, ale politiku tady v žádnem připadě tahat nechci. To by bylo silně :xvul

Jinak se musím přiznat že mám taky jednu škatulku a to jsou OCTAVIANI nevím proč, asi jich je tak hodně, že se mezi nima najdou ty pras.. častěji než u jiných značek , ale i přesto na ně se sebezapřením bliknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, já jsem taky "S"ko a zároveň naplavenej a brzo zase odplavenej Pražák, ale taky fakt dost krutej odpůrce globalizace, tak už nechte toho pytlíkování podle domorodejch skupin, začíná mě to štvát! :grr první auto jsem měla s mosteckou značkou, se Zkem na zadku a ten rok mi kadeřnice spálila vlasy na blond a to znamená, že jde automaticky auto bez řidiče???? .... :grr .... jsem se fakt naštvala!!!!! .... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Teda, já jsem taky "S"ko a zároveň naplavenej a brzo zase odplavenej Pražák, ale taky fakt dost krutej odpůrce globalizace, tak už nechte toho pytlíkování podle domorodejch skupin, začíná mě to štvát! :grr první auto jsem měla s mosteckou značkou, se Zkem na zadku a ten rok mi kadeřnice spálila vlasy na blond a to znamená, že jde automaticky auto bez řidiče???? .... :grr .... jsem se fakt naštvala!!!!! .... :grr

téééda, tě takhle vidět, tak pro sichr hupnu do škarpy :D:D

<v legraci samozřejmě>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: žažo

Tak jsem po delší době absolvoval cestu Znojmo - Jihlava samá vesnice a s tím i samá 50 Km/h. Kdo zná ví o čem mluvím A k tomu jsem jel v Neděli před Velikonocema, takže všichni "sváteční " jeli pro jistotu 40 Km/h.:grr

No, vydržel jsem to asi 2 vesnice pak .... mi ztěžkla noha na plynu ;)

Ale hlavně jsem se chtěl zeptat těch co jezdí mimo dálnici častěji, ještě stále kolegiálně blikáte a upozornujete na přítomnost radarů a hlídek PČR . :myslim

no to si kuř

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Mefisto86

Taky blikám. Jen s jednou malou vyjímkou. Neblikám na audi A8, BMW 7 a jim podobné podnikatelské koráby.:D Jezději jak pra***a, tak se vždyci jen směju, když je cajti lověji. Ještě jsem nazažil aby nějaká podobná kára blikla na mě.:cool:

Sorry - ale mluví z Tebe závist připrděnýho malýho českýho človíčka (uvědom si, že úplně stejně se na Tebe kouká většina dědů sedících za volantem zapelešených 120tek, kteří nechápou, že jsi ochotnej dát 150 tKč za auto, když jim ta jejich nebezpečná popelnice v hodnotě jídla pro skromnou rodinu na týden bude věrně sloužit ještě několik let).

Taky nezapomeň zdůraznit, že sleduješ i písmena na RZ (SPZ), abys náhodou neblikal na pražáky (taky jezděj´všichni jako hovada,. maj´lepší platy, tak si je nezapomeň pořádně vychutnat!!!)

Proboha, kdy už lidi začnete myslet a přestanete s tím nesmyslným škatulkováním???? To Vám fakt Ti komanči se svým "rovnostářstvím" tak vypláchli mozkovny???

Jinak samozřejmě patřím k blikálkům, dokonce už jsem i za blikání zaplatil pokutu (věřte nebo ne, ale měli hlídku, která hlídala právě to blikání - a mě v tom fofru a překvapení žádná výmluva nenapadla). Ale je mi jedno co jede proti mě, prostě když vidím, že by mohl mít kdokoli s našimi zelenomozkými orgány problém, považuju za svou povinnost mu naznačit, že ten problém může nastat.

Máš říct, že se ti zdálo, že ten pán proti měl nějké podhuštěné kolo , nebo nesvítil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Teda, já jsem taky "S"ko a zároveň naplavenej a brzo zase odplavenej Pražák, ale taky fakt dost krutej odpůrce globalizace, tak už nechte toho pytlíkování podle domorodejch skupin, začíná mě to štvát! :grr první auto jsem měla s mosteckou značkou, se Zkem na zadku a ten rok mi kadeřnice spálila vlasy na blond a to znamená, že jde automaticky auto bez řidiče???? .... :grr .... jsem se fakt naštvala!!!!! .... :grr

Tak se tak nečil, Netopejrová, dyk no néni nic proti tobě ;) Je to v lidské přirozenosti, že jak člověk sbírá zkušenosti (s čímkoli), začne zobecňovat. A každé zobecnění sedí v X procentech, nikoli ve 100 procentech.

Hmm, doufám, že jsem teď nepřišel o rezervaci lístků do kina... Heh?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D Takže jsme se tu shodli, že jsme všichni úžasně tolerantní a blikáme všichni na všechny, až na Vertexe, kterého za to na prvním možném srazu zmlátíme a bude to vyřešené :D :D :D

[upravil dne 11/4/07 Netopýrka]

Já bych ho zblikal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: Netopýrka

Teda, já jsem taky "S"ko a zároveň naplavenej a brzo zase odplavenej Pražák, ale taky fakt dost krutej odpůrce globalizace, tak už nechte toho pytlíkování podle domorodejch skupin, začíná mě to štvát! :grr první auto jsem měla s mosteckou značkou, se Zkem na zadku a ten rok mi kadeřnice spálila vlasy na blond a to znamená, že jde automaticky auto bez řidiče???? .... :grr .... jsem se fakt naštvala!!!!! .... :grr

téééda, tě takhle vidět, tak pro sichr hupnu do škarpy :D:D

<v legraci samozřejmě>

:D:D:D jj, byl to děs...... do dneška mám v živé paměti můj první výjezd od baráku, zatažená ručka na křižovatce, a toho řidiče Avie, jak se vykloní a řve na mě "Ty krá**, běž si to zkoušet někam na pole" :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Mefisto86

Taky blikám. Jen s jednou malou vyjímkou. Neblikám na audi A8, BMW 7 a jim podobné podnikatelské koráby.:D Jezději jak pra***a, tak se vždyci jen směju, když je cajti lověji. Ještě jsem nazažil aby nějaká podobná kára blikla na mě.:cool:

Sorry - ale mluví z Tebe závist připrděnýho malýho českýho človíčka (uvědom si, že úplně stejně se na Tebe kouká většina dědů sedících za volantem zapelešených 120tek, kteří nechápou, že jsi ochotnej dát 150 tKč za auto, když jim ta jejich nebezpečná popelnice v hodnotě jídla pro skromnou rodinu na týden bude věrně sloužit ještě několik let).

Taky nezapomeň zdůraznit, že sleduješ i písmena na RZ (SPZ), abys náhodou neblikal na pražáky (taky jezděj´všichni jako hovada,. maj´lepší platy, tak si je nezapomeň pořádně vychutnat!!!)

Proboha, kdy už lidi začnete myslet a přestanete s tím nesmyslným škatulkováním???? To Vám fakt Ti komanči se svým "rovnostářstvím" tak vypláchli mozkovny???

Mám krásnej případ, jak jsme MY Prostějováci blbí. Měsíc a půl jezdím Fábkou s číslem 6A6 a co myslíte? V Prostějově mně NIKDO nepustí z vedlejší na hlavní do kolony kdybych tam měl stát půl dne, chovají se ke mně všichni jako k pražákovi. Ale zjistil jsem to až teďka. Jinak jsem stejnej jako oni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D jj, byl to děs...... do dneška mám v živé paměti můj první výjezd od baráku, zatažená ručka na křižovatce, a toho řidiče Avie, jak se vykloní a řve na mě "Ty krá**, běž si to zkoušet někam na pole" :D :D :D

Škoda, že tě místo "krávou" nenazval "slepicí" - to bys mu mohla třeba vtipně odpovědět KO KO KO KO KOMU NADÁVÁŠ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

:D:D:D jj, byl to děs...... do dneška mám v živé paměti můj první výjezd od baráku, zatažená ručka na křižovatce, a toho řidiče Avie, jak se vykloní a řve na mě "Ty krá**, běž si to zkoušet někam na pole" :D :D :D

Škoda, že tě místo "krávou" nenazval "slepicí" - to bys mu mohla třeba vtipně odpovědět KO KO KO KO KOMU NADÁVÁŠ?

tak to mu mohla říct HLEĎ SI SVÝHO, BŮŮŮŮČKU :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blikám blikám a jsem rád když někdo zabliká na mě. Pokud ale jsem ve službě, tak neblikám a nikdo nebliká na mě :(

Ale že by se to nějak pokutovalo (to blikání) je jen velmi ojedinělý případ, ale pokud k tomu někdo přistoupí, tak výmluva že protijedoucí nesvítil není dostačující, vymyslete si něco lepšího :papa

To že nejsou policajti v ulicích je jen chyba přebujelé administrativy a malého počtu sloužících policistů a občasné akce jsou jen pro novináře a sváteční řidiče, na běžné motoristy to nemá velký vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Medvěd

Jinak samozřejmě patřím k blikálkům, dokonce už jsem i za blikání zaplatil pokutu (věřte nebo ne, ale měli hlídku, která hlídala právě to blikání - a mě v tom fofru a překvapení žádná výmluva nenapadla). Ale je mi jedno co jede proti mě, prostě když vidím, že by mohl mít kdokoli s našimi zelenomozkými orgány problém, považuju za svou povinnost mu naznačit, že ten problém může nastat.

Máš říct, že se ti zdálo, že ten pán proti měl nějké podhuštěné kolo , nebo nesvítil.

Jo, to je první pokuta, kterou jsem co by 18 letý mlaďoch (asi měsíc papíry) platil ... za nějaký "maření úředního výkonu" nebo jak to nazvali ... absolutní hovadina a ještě kevšemu mně to doma nevěřili a mysleli si, že jsem si to vymyslel ... Jinak jsem zkusil výmluvu, že naproti jel kamarád, ale nezabrala ... (von si ten strážce zákona totiž všiml, že jsem blikal na asi 10 aut a bylo mu jasný, že to nebudou všechno kamarádi ...:nevim)

Jinak taky blikám ... soudržnost musí bejt ... a jsem rád, že ostatní na mě bliknou taky - je to lepší, než aby na mě potom blikala policie jinou barvou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Jinak samozřejmě patřím k blikálkům, dokonce už jsem i za blikání zaplatil pokutu (věřte nebo ne, ale měli hlídku, která hlídala právě to blikání - a mě v tom fofru a překvapení žádná výmluva nenapadla). Ale je mi jedno co jede proti mě, prostě když vidím, že by mohl mít kdokoli s našimi zelenomozkými orgány problém, považuju za svou povinnost mu naznačit, že ten problém může nastat.

Sorry, ale za blikani se snad da pokutovat? Upravuje to nejaky zakon? Co je to za blbost? (i kdyz - v nasem zakonodarstvi bych veril vsemu :().

Nicmene ja bych asi prislusniky asi rychle poslal nekam .. nikomu neni nic do toho, proc pouzivam svetelnou houkacku. A pokud vim, porad plati presumpce neviny .. takze jim nejsem povinnej vubec nic vysvetlovat a oni mi musi dokazat, ze jsem provedl neco spatnyho :).

A jinak taky blikam, obvykle na nesvitici a jsem prekvapen, kolikrat dostanu dekovne gesticko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...