Ohryy Odesláno 30. březen 2007 Odesláno 30. březen 2007 Zdravim,chcem se poradit,zvazuji o koupi novych svetel na 306,mam model 98,ale neni tem jeste cira optika,tak jsem nerozhodnej,cco tam dat? V kazdem pripade chci do toho xenony,ale nevim jestli tam dat cirou optiku a nebo uz nejake oci? nevite o nejakych peknych kouskach? Citovat
chuck11 Odesláno 30. březen 2007 Odesláno 30. březen 2007 Co třeba tohle: http://www.x1.cz/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=408&Itemid=1&vmcchk=1 http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/predni-tuningove-svetlomety/?smid=3006 :papa:papa Citovat
Ohryy Odesláno 31. březen 2007 Autor Odesláno 31. březen 2007 Ty oci jsou i uz s pristavbou na xenony? Me se to nejak nezda,musel bych to videt na aute.. Nebude lepsi klasicka cira a do toho namontovat xenony? Citovat
Mr.Bomba Odesláno 31. březen 2007 Odesláno 31. březen 2007 tak to mam ja ale nevim jestli je to lepsi.... lip vidis, vic oslnujes. oči jsou lepsi. Citovat
hudy Odesláno 31. březen 2007 Odesláno 31. březen 2007 a co tyhle ocka??http://www.fun-tuning.cz/index.php?page=catalogue&category=21&parent=3&car=Peugeot&model=306&typ=〈=0 a myslim,ze a.oci a slusny zarovky udelaji svoje!! Citovat
Jogin Odesláno 31. březen 2007 Odesláno 31. březen 2007 Ja bych sel do tech co maji po strane jeste ty 3 led diody to je mazec ale furt sem nezjistil jestli to ma xenonovou cocku a dela to ten efekt menici se barvy pri ruznym sklonu auta , a nebo to sviti vylozene jen bile Citovat
Ohryy Odesláno 1. duben 2007 Autor Odesláno 1. duben 2007 Ty oci se mi zacineji fakt libit.. ale jeste chvilku pockam do nejakeho srazu,abych to mohl na necem skouknout.. Citovat
oni Odesláno 2. duben 2007 Odesláno 2. duben 2007 Původně zaslal: Jogin Ja bych sel do tech co maji po strane jeste ty 3 led diody to je mazec ale furt sem nezjistil jestli to ma xenonovou cocku a dela to ten efekt menici se barvy pri ruznym sklonu auta , a nebo to sviti vylozene jen bile zadnou xenonovou cocku to nema,pokud do toho das obyc zarovku bude to svitit uplne normalne!!pokud si ovsem koupis lepsi zarovky tak to ty barvy bude menit jak rikas!ale utrpis na tom leda ty,pac kdyz je tma nebo prsi je prdlajs videt!da se to vykompenzovat ze je das vejs,ale to zase budes oslnovat!nebo ti nekdo doporuci nejaky fajn zarovky,ja sem na zadne jeste nenarazil,nejlepsi by bylo sehnat primo xenony,ale davat 3000 a vice za zarovky se mi fakt nechce!! Citovat
navpoint Odesláno 2. duben 2007 Odesláno 2. duben 2007 myslim ze by ti tady par lidi doporucilo Eufab Future Light Gold Citovat
oni Odesláno 2. duben 2007 Odesláno 2. duben 2007 Původně zaslal: navpoint myslim ze by ti tady par lidi doporucilo Eufab Future Light Gold a zarucej mi peknej vzhled a za tmy viditelnost,v tomto semse uz hodnekrat spalil!!! Citovat
navpoint Odesláno 2. duben 2007 Odesláno 2. duben 2007 ja nevim, ja osobne je nemam. koupil jsem kdysi naky za 200,- ale svetlo nic moc. modry je, ale v noci se zrovna nepresviti. Ale kdyz tu uz asi 10 lidi napsalo, ze ty Eufaby sou dobry, tak bych jim veril. Co jinyho zbejva? Citovat
oni Odesláno 2. duben 2007 Odesláno 2. duben 2007 no kazdopadne,ted mam svetla dole,a chci vyresit nejak jinak ty krouzky,origo tam jsou takovy divny diody ktery nejsou za svetla vubec videt a chtel bych to nejak poresit,aby to svitilo jako to sviti bavorakam!!nevite jak to maj udelany??? Citovat
pois Odesláno 8. květen 2007 Odesláno 8. květen 2007 zdarec, nemáš náhodou černou 306ku S16?????? Dobrá kára, dej tam "jen" čirou optiku, je to klasika, ale záleží co na to ještě chystáš......... Citovat
Ohryy Odesláno 8. květen 2007 Autor Odesláno 8. květen 2007 Nahodou cernou mam,kde jsi to videl? Resim s kamosem bixenony do cire optiky,uz je to vymyslene,jen to tam nasoukat... ikdyz se to trosku protahne,mam problem s motorem.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.