Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 406 break


kLiKaTeC

Recommended Posts

ono taky zalezi na tom, jestli zrovna 406 v breaku je to prave, zalezi co od auta cekas.... treba pro me by 406 break byla nechutne velka a pri hledani mista na zaparkovani v praglu bych akorat prisel na spoustu novych sprostych slov... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Vvitty, když umíš točit volantem, věř, že i tu NECHUTNĚ velkou 406ku dostaneš, kam potřebuješ (a třeba já na kombíky a velká auta vůbec nedám dopustit - pro mě je totiž u auta nejdůležitější užitná hodnota a ten pocit, že můžu naložit takřka cokoli je pro mě k nezaplacení).

Co se týče 406ky a parkování na Letný, podejte si ruce s Helčou a jděte se projít na pláň, nebudete se muset vztekat :papa:papa:papa

Trochu problémy mi dělá takhle kolem 20. hodiny najít místečko pro DUCATO (BOXER) MAX, ale i to se prostě vždycky nějak pořeší

[upravil dne 30/3/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

medo, medo, tam byl preci smajlik ;)

a me osobne kratka 306 uplne staci, dneska jsem s ni privezl skrine z IKEA co maji na delku 2m20 a taky se vesly...

spis jsem tim chtel nakopnout dotycneho, aby si rozmyslel jestli potrebuje zrovna takovehle auto...

pro Tvoje ducato by se tou dobou urcite neco naslo pred Molochovem naproti zastavce... tam byvaji obvykle mista.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

medo, medo, tam byl preci smajlik ;)

a me osobne kratka 306 uplne staci, dneska jsem s ni privezl skrine z IKEA co maji na delku 2m20 a taky se vesly...

spis jsem tim chtel nakopnout dotycneho, aby si rozmyslel jestli potrebuje zrovna takovehle auto...

pro Tvoje ducato by se tou dobou urcite neco naslo pred Molochovem naproti zastavce... tam byvaji obvykle mista.

Občas tam stávám - můžu Tě někdy ráno probudit, abys mi s tou skříní, přes kterou do boků nevidíš, u tý zastávky vycouval???? (třeba kolem 7, to je rozumnej čas na to, dostat ránu a ani nevědět odkud)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...