MPavel Odesláno 27. březen 2007 Odesláno 27. březen 2007 No vo co de!! Nejdřív nás nalákal a pak nic... Citovat
lape Odesláno 27. březen 2007 Odesláno 27. březen 2007 Nebo už ho nějaký \"spokojený\"zákazník zamotal do pletiva a udělal z něj krmení pro ryby:D Citovat
Gotrek Odesláno 27. březen 2007 Odesláno 27. březen 2007 Nu já u nich kupovat asi nebudu, vzhledem k tomu, že jsem si auto dovezl před necelým rokem. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.