Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mi 16 lambda + starter


Guest abarth

Recommended Posts

menil jsem v sri motor a dal jsem tam mi16 komplet s elektrikou.Jezdi to ale rosveci se mi diagnostika (chyba pomeru paliva a vzduchu)spise pri vetsich otackach,pak zase zhasne.KDysi mi to delalo i u te sri ale tam to spravilo vymeneni lambdy.Lambda ted zustala takze nevim proc by nechodila?Kontakty u klapek a u lambdy jsem prosel.

nevite co by to mohlo byt, nebo jak proverit doma lambdu jinou uz nemam.

no a druhy problem.normalne jsem jezdil a ted to nechce startovat.neroztaci se starter,pristup k nemu temer zadny.Jenom slysim cvakat nejake male rele za tachometrem.

dik za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim starterem, zkus ho necim lehce poklepat, pokud mas uz osoupane uhliky, muze se stat ze se prerusi kontakt mezi uhlikem a kolektorem civky starteru. Pokud se po poklepani podari roztocit ho, zbyva uz jen vyndat ho ven, koupit nove uhliky podle cisla starteru (treba v Elitu nebo jinych autodilech) a vymenit je. Me to udelalo cca pred dvema mesici, auto z niceho nic prestalo startovat, po poklepani starteru klicem na kola jsem nastartoval a druhy den jsem vymenil uplne osoupane uhliky za nove a ted zase toci jako dabel, cena asi 360Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...