M.a.R.i Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 Vím,že je to možná dálší pitomá otázka. Koupil sem si dálku s alarmem,a nevím kde je přesně pod palubkou umístěn originál centrál, když sem zapojoval muziku a sundal ty spodní paírovohadrový dekly,tak sem si ho tam nikde nevším a nerad bych rozebíral celou palubku. Tak kdepak je? Citovat
Ferry Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 za kastlikem spolujezdce, takova cerna krabicka cca 10x5x2 cm Citovat
M.a.R.i Odesláno 9. březen 2007 Autor Odesláno 9. březen 2007 Moc děkuji za odpověď, ulehčil si mi práci. Ještě jeden dotázek: Kudy pod palubkou vede kabílek k stropnímu světýlku a jakým sloupkem, díky : Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.