Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

28. pražský minisraz Džbán - 5.4.2007(čtvrtek)


Recommended Posts

Taky díky,všem za supr srázek...bylo to supr jako vždy......

Jinak 29.pražský minisraz Džbán bude 10.5.2007(čtvrtek) není to první čtvrtek z důvodu,že první vychází hned po srazu na Křivoklátsku. :):papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív než se sem dostane Neon, tak napíšu, že to bylo COOL a NICE.

GOOD LUCK

Bylo to opravdu super, krůtička se sliznici rozkládajícím křenem a růžkama. Jen škoda, že došlo nealko. Příště by chtělo personál dopředu upozornit, že ho máme rádi. :P

Díky za organizaci :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Vše OK, jen škoda, že nebyl slalom, když už jsem se táhnul s kuželama :aut:D:D

Tak zrovna po slalomu se mi moc nestýskalo, spíš bych uvítal lepší počasí (vítr mi nějak nesedí...) ;) Jinak na další Džbán se pokusím dorazit (sám), ale záleží na situaci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vertexi, prej chlív ... :grr Týýjo - víš, jakou mi to dalo práci - obě dvě ruce plný a ještě rychle cvaknout, než to zase zmizí ... Podle mně je to umělecké dílko hodné (třeba) SAUDKA ... :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Marline, to nač se tážeš se nazývá odborně pisoár, neboli mušle ... :P:D Ale zajímalo by mě, kam chodíš, když píšeš, že´s tam nikdy nebyl ... :D:D (I když vím, že kolem DJbánu je hafo stromů ... :))

Ne, teď vážně - je to takovej černej papírek, na kterej, když hodíš čurku, tak se odkryje černý políčko (díky zásaditosti moči) a je tam nějaký nápis a pak máš asi 4 vteřiny na to, abys ho stihl vyfotit a poslat sem na klub ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...