Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Tak jsem se namátkově brouzdal seznamem členů v sekci 405 a už už jsem chtěl kliknout na mé oblíbené číslo člena 2000 :)))) a ono nikde! Skvělé fotografické kreace na téma \"slečna a povinná výbava\" jsou pryč. V sekci 406 (změna auta) taky nic.

Odesláno
:) juuuuu....vy me jeste hledate mezi zivejma, to potesi...rozhodla jsem se stat raritou: jsem cestnym clenem a mam i auti (zelenou 406cku)...a mozna bude dalsi prirustek do rodinky, jiz jsem v ocekavani ;) P.S. prirustek by mel byt automobilovy, nikoli ten v brisku ...prozatim...:super
Odesláno
Původně zaslal: Netopýrka

:) juuuuu....vy me jeste hledate mezi zivejma, to potesi...rozhodla jsem se stat raritou: jsem cestnym clenem a mam i auti (zelenou 406cku)...a mozna bude dalsi prirustek do rodinky, jiz jsem v ocekavani ;) P.S. prirustek by mel byt automobilovy, nikoli ten v brisku ...prozatim...:super

Já bych řekl, že rarita už jseš. ;)

Odesláno
Původně zaslal: .mycTD

Kurt: Lekce češtiny: 1. (já) jsem 2. (ty) jsi 3. (on, ona, ono) je ;)

Alespoň někdo si toho všimnul - blahopřeju! :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...