salik Odesláno 27. únor 2007 Odesláno 27. únor 2007 Neměnili jste někdo zapalovací cívku na dvoulitru turbo? Tátovi se rozpadla a tvrdí, že bude muset sundat posilovač řízení a kdo ví, co ještě, aby ji vyměnil. Je to opravdu nutné? Nejde to nějak jednodušeji? Nebo není někde na netu kuchařka \"Jak na to?\" Zatím se mi nepodařilo nic najít. Díky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.