Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autolednička


Ferin007

Recommended Posts

Byla to nějaká "ofiální" promoakce přímo Campingaz, s takovou slevou byly téměž všude. Teď to nemůžu najít, podívám se doma v počítači, kde sem to kupoval, ale bylo to myslím celkem jedno, hlavní cenouvej rozdíl u jednotlivých prodejců byl v adaptéru na 230 V, kerej sem k tomu taky kupoval. Ale nevím, estli tu ledničku eště mají, teď se mně ji rychle najít nepodařilo. Ale jinak má Campingaz velkou nabídku a ani ty ostatní nejsou drahý. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

to Ferin007: kde jsi sehnal tak levne? ja jedu na 14 dni do francie za tyden a doclea bych ji pobral...videl jsem v nejakem diskontu za 1000, ale to bych se stydel si dat do auta, takovou pixlu ruzovou, fuj :bojim

a jaky typ jsi koupil?

[upravil dne 7/6/07 petr307]

tak koukej po cervenym peugeotu 406 se samolepkou peugeot-club.com na zadnim okne, budu ti mavat ;) Jedu tam taky na 14 dni od 22.6. Grenoble, Monaco, Cote d`Azure, Provance

o ty lednici jsem taky premyslel, videl jsem v baumaxu meli 25l za 999Kc, zatim jsem ji nekoupil, asi by se mi nevesla do kufru s tema vsema vecma ( mam ho totiz mensi o nadrz LPG )

Jinak dobrou zkusenost mam s timhle internetovym obchodem, zrovna tam maj taky campingaz 28l za 999Kc odkaz

[upravil dne 7/6/07 Ferry]

[upravil dne 7/6/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda! Vy se máte. Já sem se před 14 dnama vrátil ze zámků na Loiře, ale hned bych tam jel zas!!! :super :super

Jinak jak sem psal, vypadá jak originál Peugeot, dá se upevnit i na zadní sedadla za pásy, výhoda je, že se člověk může zepředu za jízdy obsluhovat (doporučuju jen spolujezdci :D). Spíš než na výšku je na šířku (tada spíš na hloubku), trošičku to vypadá jak přepravka/box na domácího mazlíčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferry diky moc! mam objednano! ;) volal jsem presne na tenhle typ do Campingaz a tam ji meli take za 999 v akci , ale vyprodanou. podpultovka ma jeste par kousku, bezva :papa:super

jinak mi vyrazime nejspis v pondeli 18.6. Trasu budem planovat tento vikend, ale vidim to na Nice, Saint Trope a cestou tam project nejake vesnicky apod. Ja se tesim na jejich venkov a manzelka na plaze :D tak to musime nejak zkombinovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Teda! Vy se máte. Já sem se před 14 dnama vrátil ze zámků na Loiře, ale hned bych tam jel zas!!! :super :super

Jinak jak sem psal, vypadá jak originál Peugeot, dá se upevnit i na zadní sedadla za pásy, výhoda je, že se člověk může zepředu za jízdy obsluhovat (doporučuju jen spolujezdci :D). Spíš než na výšku je na šířku (tada spíš na hloubku), trošičku to vypadá jak přepravka/box na domácího mazlíčka.

:D:D psika nechavame doma puvodne, ale ted si me trosku inspiroval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

Ferry diky moc! mam objednano! ;) volal jsem presne na tenhle typ do Campingaz a tam ji meli take za 999 v akci , ale vyprodanou. podpultovka ma jeste par kousku, bezva :papa:super

jinak mi vyrazime nejspis v pondeli 18.6. Trasu budem planovat tento vikend, ale vidim to na Nice, Saint Trope a cestou tam project nejake vesnicky apod. Ja se tesim na jejich venkov a manzelka na plaze :D tak to musime nejak zkombinovat ;)

Tak to su rád, že se zadařilo. :super

Jinak doporučuju u Saint-Tropez vzít Ramatuelle (vesnička na kopci), mj. na místním hřbitově má hrobku Gérard Philippe, případně Gassin a Grimaud. Přímo v Saint-Tropezské zátoce je potom Port-Grimaud, takový moderní Benátky, je to hodně zajímavý.

U Nice pak určitě Saint-Paul de Vence a ostatních super vesniček sou tam mraky, neprohloupíte s žádnou, ale doporučuju namátkou Roquebrune, Saorge, Peille, Paillon, Tourettes-sur-Loup, Mougins, Gourdon, Castellar, Biot, Vence,.....

A určitě zajeďte do Mentonu, stojí zato. :super

Nejlepší je dycky dopoledne, kdy je eště čerstvo a menší provoz, někam vyrazit, odpoledne se plážit a navečer zas někam vyrazit, světlo je tam dlouho.

PS: A přímo vedle Nice za kopcem a zátokou směrem na Itálii určitě Villefranche, krásný městečko s písečnýma plážema, sevřený skalama a poloostrovem Cap Ferrat.

[upravil dne 7.6.07 Ferin007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eště sem doplnil.

Tak ať vám to vynde, pak poinformuj, jak se líbilo.

Super je vzít si tam s sebou kola, výhledy z něho sou úchvatný a můžeš si kdykoliv zastavit, ale je to pěkná makačka, pač to sou v podstatě Alpy.

Jo, eště na doplněnou, po pobřeží (z Nice směrem na Menton) vedou tři pobřežní silnice, tzv. corniches.

Spodní vede přímo po pobřeží (+/-) přes všechny letoviska, prostřední a horní (Moyenne a Haute corniche) pak o 100-300 m výš přes různý vesničky, jsou z nich super výhledy, každá je jiná, ta Haute corniche je navíc téměř nefrekventovaná normální dopravou. A leží na ni La Turbie, kerou rovněž doporučuju. A je z ní supr "orlí" výhled (z té La Turbie-je tam takový terasa) na Monaco.

Čtvrtá silnice je potom dálnice, ta už je hodně nahoře.

To sem se to ňák rozkecal. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...