Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední nárazník - mlhovka


Pajda

Recommended Posts

Dnes do manželky nacouvalo auto a v předním nárazníku vyosilo mlhovku. Uvolněné to je na straně ke středu auta.

Máte někdo představu, jak to je uchycené - jestli má smysl to řešit přes pojišťovnu nebo to jen nějak srovnat. Jestli tam jsou nějaké držáčky či jak tam ta mlhovka vlastně drží

[upravil dne 2.2.07 Pajda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za obrázek. Jde mi o to, jjak přesně je mlhovka v nárazníku uchycená. Pokd by se vytrhly nějaké packy v nárazníku, tak by asi pojišťovna měla nárazník zaplatit a obráceně pokud by se něco utrhlo na mlhovce. Je asi o 1,5 cm zasunutá dozadu. Víc na straně ke středu vozidla.

Sundavat náraník se mi zatím nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj.já měnil mlhovky i nárazník no totiž skoro celý předek.mlhovky sou uchycený na čtyři šrouby tak být tebou tak bych to radši zkontroloval.nárazník stojí nový 10000,-bez laku a 1 mlhovka druhá výroba 1600,-.originál tuším 3000,-.Jo a jak sem ti tenkrát psal kvůli tý lambdě že mi svítí ta kontrolka motoru-tak si představ že když sem zastavil před garáží tak to přestalo svítit takže sem nepřišel na nic.Už mám chut to auto někdy rozmlátit.Být Tebou tak to ale na pojištovnu 100%udělám!měj se :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...