f3Rd@ Odesláno 24. leden 2007 Odesláno 24. leden 2007 Taaaak. Jedna zakerna otazka: Jak se da pripojit pridavny budik, ktery by ukazoval kolik prave tlaci turbo??? Citovat
vector Odesláno 24. leden 2007 Odesláno 24. leden 2007 Původně zaslal: f3Rd@ Taaaak. Jedna zakerna otazka: Jak se da pripojit pridavny budik, ktery by ukazoval kolik prave tlaci turbo??? Záleží na tom, jaký je k budíku senzor. Podle senzoru uděláš díru do trubky v sání Citovat
Kenduch Odesláno 25. leden 2007 Odesláno 25. leden 2007 Nebo si kup nějakej klasickej manometr, ale budeš muset tahat od sání hadičku. Vyjde to podstatně levněji a pokud to potřebuješ na testování tak to bohatě stačí. Citovat
vector Odesláno 25. leden 2007 Odesláno 25. leden 2007 Původně zaslal: Kenduch Nebo si kup nějakej klasickej manometr, ale budeš muset tahat od sání hadičku. Vyjde to podstatně levněji a pokud to potřebuješ na testování tak to bohatě stačí. no mě nepříde asi 1500 za budík se snímačem nějak extra cena.. abych musel vymejšlet hnusnej manometr a hadičku Citovat
Kenduch Odesláno 26. leden 2007 Odesláno 26. leden 2007 Otázka je jestli tomu budíku za 1500kč i se snímačem věříš Nebo spíš jestli ti jde jen o to aby jsi měl budík na tlak turba který něco plus mínus ukazuje nebo o přesné údaje. Mimochodem dnes se dělají manometry třeba i digitální a mnohem dražší než je 1500kč. Taky jsem psal pokud to potřebuje pouze na testování..... ne že s tím bude jezdit pořád Citovat
f3Rd@ Odesláno 26. leden 2007 Autor Odesláno 26. leden 2007 Spis s tim chci jezdit porad, ale nejde mi o to \"abych tam mel budik\", chci ab to bylo funkcni, i kdyz zrovna nepotrebuju laboratorni presnost! Citovat
Capy Odesláno 26. leden 2007 Odesláno 26. leden 2007 zkus hledat taky jsem ho sháněl někde sem ho našel pod 1000 s čidlem. náký stránky s tunig doplnkama. ale fakt nepovim kde to bylo. jinak je to super věc viděl jsem to v praxi. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.