Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Musim si ulevit - včera jsem pomáhal bráchovi malovat u něj v bytě v Bohnicích, hezky nám to šlo od ruky a tak jsme se v dobré náladě vraceli domu. Venku koukám na auto a chvilku jsem nevěřil vlastním očím......nějaký \"slušný člověk\" asi neměl co dělat a tak mě vzal celý bok u řidiče od předních až po zadní světla klíčem a asi abych to viděl tak néééé jednou, ale rovnou třikrát.....vrypy až na kov a hezky přes kliky - prostě si dal záležet :nevim:nevim:(:(

Opravdu nechápu co ho k tomu vedlo - že bych mu zastavil na jeho oblíbeném místě ???? :myslim:myslim

Sice mám starej střep, ale i na něm to je fest vidět a jediný štěstí toho \"slušného človíčka\" bylo, že ho brácha při tom nechytnul - já byl celkem v klidu, ale brácha dostal berserk záchvat a měl jsem co dělat abych ho dostal do auta a odjel, protože během chvíle vyzval na souboj snad celej panelák před kterým jsme parkovali a použil k tomu výrazy opravdu nepublikovatelné........

Guest Ludweek
Odesláno

to je fakt nehoraznost ...nekteri lidi jsou neskutecny kurvy :( jestli je tva teorie spravna tak by se dotycnej mel jit lecit to prece neni mozny..ale to jsou presne ti frajeri co si neco dokazujou na vecech ktery jim to nemuzou vratit..negry s letlampou na ty svine :(

Odesláno

Hold lidi jsou svi** já to říkám furt... člověk aby měl u auta když ho nechá na veřejným prostranství ochranku a když tohle někdo udělá rovnou tý dotyčný osobě zlámat ruce.. Aby už neměl čím tohle dělat... :grr :grr :grr :grr :grr

Odesláno

co zlamat,useknout ruce a nohy k tomu,pac lidi se naucej hodne nohama a jeste mu prejizdet par hodin po ksichte!!!u nas si zase na parkovisti pinkali deti s hokejkama,ale misto micku meli sutry!!!

Odesláno

trebas mu ani neparkoval na miste, treba sel jen proste kolem a niclepsiho ho nenapadlo...jen mi reknete, co ho(ji?) k tomu vede:myslim:myslim jakej zkrat musi v hlave nastat, abys vytah klice a vobjel nejblizsi auto?

Odesláno
Původně zaslal: aka

trebas mu ani neparkoval na miste, treba sel jen proste kolem a niclepsiho ho nenapadlo...jen mi reknete, co ho(ji?) k tomu vede:myslim:myslim jakej zkrat musi v hlave nastat, abys vytah klice a vobjel nejblizsi auto?

Flustraující impotence, nebo pocit vlastní bezvýznamnosti. Riskují život kvůli úchylné potřebě někomu ublížit.

Odesláno

Bobo ... to je fakt kretenismus ... !!! Holt nekteri lide si timto leci svoje komplexy, zavidi ostatnim, ze sami zadne auto nemaji ... Nebo proste maji jenom skraty ... proste hovadka a picusove ... ale takovi byli, jsou a budou ... bohuzel:(

Ale snad ta cerna pujde nejak rozlestit, ne??

Odesláno

Vector - hnedka jsem si na tebe a tvé škrábance vzpomněl.....ale já mám mnohem lepší, heč heč :aut:aut

Neon - tak tohle opravdu nerozleštíš (však to v pátek uvidíš), je to na tmel a barvu - aspoň mám o víkendu co dělat. Naštěstí se na tu černou pastelku nebojím šáhnout a horší to snad už být nemůže :roker:roker

Odesláno

No tak k tomu nejde rict nic jinyho nez ze píííp píííp jeden píííp, bych ho píííp až by se z toho píííp....

Od jisté doby nemluvím sprostě, takže pod píííp si zkuste domyslet :)

Odesláno

Jinak u nas meli nekteri spoluobyvatele podobne tendence, ale co jsem zacal volat policajty skoro i na sklopene zrcatko, tak to ustalo. Nekdy je potreba udelat trochu rozruch.

Odesláno
Původně zaslal: oni

co zlamat,useknout ruce a nohy k tomu,pac lidi se naucej hodne nohama a jeste mu prejizdet par hodin po ksichte!!!u nas si zase na parkovisti pinkali deti s hokejkama,ale misto micku meli sutry!!!

taky dobry:D

Odesláno

asi vazne by som zlomil niekomu ruky keby som ho prichytil a stale keby sa chcel najest tak by mu doslo co urobil a verim tomu ze viac by na auto nesahol.

daj to sprejerom nech ti tam nieco pekne namaluju:D sorry

Odesláno

ja teda nevim co z toho maj. orgazmus nebo co...?

kdybych ho nepristih pri cinu, tak lezim na aru s infarktem v bilym pyzamu a kdybych ho pristih, tak sedim na Borech v prouzkovanym pyzamu....:grr:grr

Odesláno
Původně zaslal: Blizzard

ja teda nevim co z toho maj. orgazmus nebo co...?

kdybych ho nepristih pri cinu, tak lezim na aru s infarktem v bilym pyzamu a kdybych ho pristih, tak sedim na Borech v prouzkovanym pyzamu....:grr:grr

tak to aby si so sebou nosil clovek dvoje pyzama?:Dmali by to dat do povinnej vybavy:D

Odesláno

Tak to sme na tom podobne.Mne jedno asi 10 ročné decko popísalo klincom celu kapotu + zadne stlpiky. Jedine stastie som mal ze som ho pri tom nechytil lebo by som sa neudržal a škaredo mu ublížil. Takto teraz už len bezmocne sa na to pozerám....

Odesláno

tahleta h....a jsou všude , já parkuji na sídlišti s turbíkem přes dva roky a škrábanců,oděrek je nespočíteně. Akorát ta střecha po které se mi (a pár jiným) proběhli :grr mě dost s...:grr.Poslední přírustek je červené barvy přes dveře a blatník:grr:grr:grr

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...