Kvasky Odesláno 12. leden 2007 Odesláno 12. leden 2007 No může to bejt zajímavý mít HDI-čko s pohonem 4x4. Ale přijde mi, že na to v jakým je stavu je předražený. Zadělaní budíků je hrozný, ale nechalo by se to upravit, že by to lajk nepoznal. Motorovej prostor by chtěl taky poupravit:) BTW. Jinak si myslím, že by to mohlo mít oficiální přestavbu na TD (asi ne na HDI). Když jsme jestě vlastnili 405-ku tak jsme ji taky oficiálně přestavovali z GRI na GRD. Citovat
M.a.R.i Odesláno 13. leden 2007 Odesláno 13. leden 2007 Jak jste poznali,ze to je T16? podle sedacek,spoileru,výbavy,by to klidně mohla být mi16 ne? Citovat
M.a.R.i Odesláno 13. leden 2007 Odesláno 13. leden 2007 Ale přichycení tech budíku je fakt narěz. Ten člověk byl bezpochyby šikovnej,když tam nacpal digiklimu + ten motor,ale jak to tak vypadá,tak to nedotáhnul do konce Citovat
Neon Odesláno 13. leden 2007 Odesláno 13. leden 2007 Původně zaslal: M.a.R.i Jak jste poznali,ze to je T16? podle sedacek,spoileru,výbavy,by to klidně mohla být mi16 ne? Obecně tyhle sedačky se dávali do T16 (vlastně celej intrier tomu napovida) někdo teda tvrdí, že se dávali i do nevejch míček, ale o tom já nic nevim. A hlavně novej model se míčko nedělalo 4x4 (konec někdy 92/93) ... to je asi ta hlavní indicie ... Citovat
mi16 Odesláno 13. leden 2007 Autor Odesláno 13. leden 2007 Původně zaslal: Neon Původně zaslal: M.a.R.i Jak jste poznali,ze to je T16? podle sedacek,spoileru,výbavy,by to klidně mohla být mi16 ne? Obecně tyhle sedačky se dávali do T16 (vlastně celej intrier tomu napovida) někdo teda tvrdí, že se dávali i do nevejch míček, ale o tom já nic nevim. A hlavně novej model se míčko nedělalo 4x4 (konec někdy 92/93) ... to je asi ta hlavní indicie ... No tak tie sedacky sa davali len do Mi16 LeMans. A MI16 LeMans sa odlisovala od \"obycajnych\" Mi16 farbou a elektronami(z vonku) Jeden clen tu dokonca aj ma MI16 LeMans. Trebalo by sa ho spytat v com sa odlisuje. On by to mal vediet najlepsie. ALe neviem jeho nick Citovat
Bohouš Odesláno 15. leden 2007 Odesláno 15. leden 2007 souhlas s Neonem - quatro se v novym modelu dělalo jen jako T16 Citovat
mi16 Odesláno 18. leden 2007 Autor Odesláno 18. leden 2007 Dalsie Tcko, ale bohuzial bez motora, ec, tp.... cena je 38tis SK... Keby to bolo za take prachy ale s motorom:D http://www.autovia.sk/auto_peugeot-405-2_294875.htm Citovat
OK406 Odesláno 18. leden 2007 Odesláno 18. leden 2007 Ikdyž nemá motor, je v lepším stavu, než předchozí Peugeot.:myslim:myslim:myslim Citovat
Freedy Odesláno 29. leden 2007 Odesláno 29. leden 2007 Dneska jsem tankoval vedle toho bazaru tak jsem se šel schválně na tu nádheru kouknout. No někdo se fakt vyřádil, je to Mi překopaný na Td papíry a je tam 2,0Hdi ze 406, 1905 uváděj jen podle papírů. Přístrojovka (406) taky zrovna moc nepasuje ,možná ještě ten středovej panel, zbytek zanechal origo 405, teda mimo zrcátek. No co dodat:bojim:bojim:bojim Citovat
Loser Odesláno 1. únor 2007 Odesláno 1. únor 2007 Já tam byl včera.Spojka je KO.Ložiska v zadních ramenech na odchodu a výfuk rezatej jak liška.Jinak je to HDi.podle toho trouby z bazaru má 150koní,ale dle mého to je 66kw/90hp......cena je přemrštěná..... Citovat
mi16 Odesláno 1. únor 2007 Autor Odesláno 1. únor 2007 To Loser: Podla mna to nema 150 koni ani nahodou. A moj nazor je ze ruky od ttoho prec... Tot moj nazor Citovat
Loser Odesláno 1. únor 2007 Odesláno 1. únor 2007 vždyť píšu že to má max 90koníků...koupim něco jínýho Citovat
mi16 Odesláno 23. říjen 2007 Autor Odesláno 23. říjen 2007 Noo a je to tu zas http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6002937 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.