Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hodiny


Ivosh

Recommended Posts

Ahojte.

Nefungují mi stropní hodiny. V místě, kde mají být, se nic nezobrazuje. Nesetkali jste se s tím někdo? A nevíte, zda je nutné kvůli opravě sejmout stropní panel? Pokud ano, jak se to dělá? Koukal jsem na to, a myslím, že si raději nechám poradit, než začnu páčit. ;)

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s hodinama ti asi neporadim, tak aspon panel: jsou minimalne dve varianty (hodny uprostred a hodiny vlevo+signalizace dveri)

jednou jsem ho otevriral a jde to prekvapive snadno, sundas velky plast s kulickou dalkoveho ovladani, pacit musis (ale ted uz si nejsem vubec jisty) smerem od svetylek... pod tim nejspis budou nejake srouby, ktere to drzi na strope...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Robertos
Původně zaslal: Ivosh

Ahojte.

Nefungují mi stropní hodiny. V místě, kde mají být, se nic nezobrazuje. Nesetkali jste se s tím někdo? A nevíte, zda je nutné kvůli opravě sejmout stropní panel? Pokud ano, jak se to dělá? Koukal jsem na to, a myslím, že si raději nechám poradit, než začnu páčit. ;)

Díky moc.

Dělal jsem to není to problém...jenom žárovky...když na ni posvítíš baterkou ...jestli jdou stačí vyměnit žárovky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Robertos

Přesně tak...jsou tam žárovečky i z důvodu schématka otvř.dveří..tam jsou taky ty žárovičky..vypadá to jako lcd...ale je to jen poloviční lcd..na principu podsvětlení žárovkou..no a pokud na to posvítíš tou baterkou a hodiny ti nefungujou..tak bude problem někde jinde..:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...