Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 - Asi kouří víc než by měla


Doyle

Recommended Posts

Oki skusim přeměřit , ovšem jak to tak vypadá trochu sem se možná plašil zbytečně. zatím to nasvědčuje spíš tomu, že to má opravdu částečně na svědomí to ukončení výfuku..Dnes bylo u nás ráno tepleji a bylo to v normě. Skontrolovat to nechám aji i tak aby měla dušička klid.. Porovnaval jsem to s 205tkou co mám a rozdíl tam sice je ale těžko to na 100% srovnávat.. jen jden malej dotaz.. maximální a minimální hladina chladící kapaliny se pozná kde?.. v nádržce je pod víčkem takové to vyndávací sítko či co to je ale žádné rysky min / max na ni nevidím.. je to tak že prostě musí být ta spodní ploška toho sítka zalitá , nebo je minimální hladinu nějaká kontrolka?? Vím že se ptám jako nějakej trouba , ale třeba u 205 mam tu exp. lahev. s ryskama prakticky odnímatelnozu , v práci u aut taky rysky jsou , ale tady je nějak postrádám ...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Doyle

Oki skusim přeměřit , ovšem jak to tak vypadá trochu sem se možná plašil zbytečně. zatím to nasvědčuje spíš tomu, že to má opravdu částečně na svědomí to ukončení výfuku..Dnes bylo u nás ráno tepleji a bylo to v normě. Skontrolovat to nechám aji i tak aby měla dušička klid.. Porovnaval jsem to s 205tkou co mám a rozdíl tam sice je ale těžko to na 100% srovnávat.. jen jden malej dotaz.. maximální a minimální hladina chladící kapaliny se pozná kde?.. v nádržce je pod víčkem takové to vyndávací sítko či co to je ale žádné rysky min / max na ni nevidím.. je to tak že prostě musí být ta spodní ploška toho sítka zalitá , nebo je minimální hladinu nějaká kontrolka?? Vím že se ptám jako nějakej trouba , ale třeba u 205 mam tu exp. lahev. s ryskama prakticky odnímatelnozu , v práci u aut taky rysky jsou , ale tady je nějak postrádám ...:myslim

Hladina chladící kapaliny je tak jak říkáš, spodní ploška musí být pod hladinou, a horní hranice je ukončení toho výřezu. Kontrolku na palubní desce měli jen některá auta, asi podle výbavy, já ji tam sice mám ale není čidlo v nádobce tak nemuže fungovat. V manuálu u mých budíků v popisu není.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...