Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

100 w žárovky?


KoudaK

Recommended Posts

Tak já jsem asi jeden z těch, kteří ,,maj povoleno,, 100W používat :)

-mám docela krutě v dupce paraboly, takže jsem tam musel hodit 100/90 W blue light a svítí to luxusně (ovšem neoslňuji, díky těm parabolám opravdu nikoho) - je to svítivostí jak kdybych měl ty 55W(+-). Nicméně policie se při kontrole nad světlama nepozastavila nikdy (asi 8x za poslední půlrok - ostrava smrdí nó).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych to zas tak nehrotil.. když budu mít dobře seřízený světla, tak můžu mít žárovky jaký chcu a stejně nikoho neoslním.. občas (!!!) je vidět i auto s xenonama který neoslňuje.

taťka má na své 405 tak vysvícený paraboly, že když tam má normální 55/60 tak nevidí skoro nic, s 80/100w je to skoro jako kdyby měl světla nový a 55 žárovky.. nicméně je tam má už přes tři roky a žádný kabely mu nehoří, vypínače se nerozpouštějí ani baterka se nevybíjí :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
Původně zaslal: klumir

není problém v žárovkách,ale v seřízení světel.......,ale to už se opakuju....

Ale toto platí iba na rovine, v priamom smere a nezaťaženým autom. . V servise ti nastavia svetlá, po ceste domv dáš do kufra nákup a už všetci oproti vidia ho....

Večer o 22:30 chodím do Ta pre manželku. Po ceste stretám 4 km dlhú kolónu áut s robotníkmi z PSA. Verím že všetci majú dobre nastavené svetlá a i tak 90% z nich oslňuje. Sadne ich tam 5 a idú. Po 4 km odbočujem a chvíľu mi trvá lež normálne vidím.

Kto si dá 100 W žiarovky alebo chodí za jasnej noci zo zapnutými hmlovkami je obyčajný bezcharakterný, arogantný hajzel. O tých čo si domontovávajú xenóny ani nehovorím. To by bol komentár nevhodný na publikovanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dabomb

A od toho snad na autech máme štelováni světel ne?Každy pruměrny řidič ví,jak si je v případě naložení ma nastavit:roker

Väčšina to vie ale nik nerobí. Chceš ma presvedčiť že keď idete so auta piati, tak otvoríš kapotu, prepneš páčky, nasadneš a ideš? V druhom vlákne som žistil že máš tiež 100W žiarovky. Tak sa na mňa nehnevaj, ale tiež patríš do tej spomenutej skupiny. Mal som P309 a svietil slušne i z 55W žiarovkami. :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: dabomb

to samozřejmně ne,ale mam štělování světel na palubovce.A se zamračenou kapotoubys ani tak neoslnoval.Teda aspon se mi ještě nestalo,aby na ně někdo blikal,že ho osluju

No,musíš brát štelování světel s rezervou,protože takových 75% našich pozinkovaných miláčků už má tuto věc nefunkční.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: 309GT

Původně zaslal: dabomb

to samozřejmně ne,ale mam štělování světel na palubovce.A se zamračenou kapotoubys ani tak neoslnoval.Teda aspon se mi ještě nestalo,aby na ně někdo blikal,že ho osluju

No,musíš brát štelování světel s rezervou,protože takových 75% našich pozinkovaných miláčků už má tuto věc nefunkční.....
....Hmmm když to nefunguje,tak to vyměním....Od toho tu mame přeci internet......:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...