Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Good Year Eagle Ultra Grip 205/60/16

Mierne hlučnejšie vďaka svojmu šípovému dezénu ale na snehu som nemal problém ani na horách bez posypu.

Odesláno
Původně zaslal: Přema

Já mám na předku Micheliny a na zadek jsem ted koupil nové Nokiany,vše 205/55/16.......Ještě jsem na nich nejezdil tak nevím...

[upravil dne 13-10-08 Přema]

Přemo nemáš špatný rozměr?Na 407 patří 205/60/R16.Jinak bude kecat tachec...

Jinak kde se dají sehnat ty šrouby;)

[upravil dne 14.10.08 Zipík]

Odesláno
Původně zaslal: Zipík

Původně zaslal: Přema

Já mám na předku Micheliny a na zadek jsem ted koupil nové Nokiany,vše 205/55/16.......Ještě jsem na nich nejezdil tak nevím...

[upravil dne 13-10-08 Přema]

Přemo nemáš špatný rozměr?Na 407 patří 205/60/R16.Jinak bude kecat tachec...

Jinak kde se dají sehnat ty šrouby;)

[upravil dne 14.10.08 Zipík]

Vím že tam mají být 60 profil ale nechtěl jsem mít takové balony......i na 18\" mám menší profil....má tam být 45 a já mám 40.......takže mě to neva.........:papa:papa:papa:papa

Odesláno

Já mám origo liťáky a na plechy dávám jiný šrouby.I kdyby na ně šly ty origo z liťáků, vypadalo by to s tou podložkou hrozně.Ale každej podle svýho gusta.:papa

Odesláno

Já nedávno kupoval v Německu i s autem zimáky jednu zimu jetý na plechách s poklicema (přímo to moje autí na nich jezdilo) za 200EUR. Šrouby jsem v ten danej moment neřešil. Až když jsem se doma prohraboval autem detailně, kde co je a jak,tak jsem v kufru v kapse našel pytlík se šroubama k těm zimákům :mrk . U nás v Čechách by je někdo stopil a prodal zvlášť. :nevim Takže já používám dvoje šrouby. Jinak jezdím na origo liťákách 17´.

Odesláno

Objednal jsem Nokian WRG 2 205/60 16,novinka loňské zimy.Jsou asymetrické a prý je to veký hit,tak zkusím a dám vědět.Jo a poměr výkon cena velmi dobrý.:super

Odesláno

Na liťáky jsou určitě potřeba jiné šrouby, min. delší (kvůli jiné tloušťce disku), s jiným sedlem viz předchozí foto. Většinou se objednávají i s koly jako příslušenství.

Co se týká zimních pneu, mám Pirelli Winter 210 Sottozero, a zdají se mi mnohem lepší než v testech vychválené GY Ultragrip, které jsem měl také původně objednané a které mám na firemním Opelu. Určitě doporučuji.:papa

Odesláno
Původně zaslal: Zipík

Mě se jedná právě ale o ty plecháče.To opravdu nikdo neví které?Zajímají mě rozměry!;)

to je bída,že,v Pažoutu mají kus za 80 peněz

Odesláno

Tak jsem dal včera zimní Good Yeary 205/60/R16 , jen nevím na kolik je nafouknout. Na štítku auta u pantu dveří řidiče je sice štítek,ale pouze na 215/55/R17 kde se fouká předek 2,6 a zadek 2,8. :myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...