julis Odesláno 29. listopad 2006 Odesláno 29. listopad 2006 Ahoj zdravím všechny 407čkáře mám takovej dotaz co máte na své 407 za zimní pneumatiky já mám 205/55 R16 BRIDGESTONE LM25 a moc nejsem spokojený docela hlučné ,rezonujou do kastle. Citovat
cj Odesláno 29. listopad 2006 Odesláno 29. listopad 2006 Ahoj, mam presne rovnake cisto nove (ale na 307) a tiez sa mi zo zaciatku zdali hlucne. Ale teraz uz je to rozhodne lepsie - bud som si zvykol, alebo sa trochu \"zajazdili\". Vibruje to vsak menej nez na letnych, asi som ich nemal dobre vyvazne. Citovat
julis Odesláno 29. listopad 2006 Autor Odesláno 29. listopad 2006 Ahoj já je mám taky nové ,pneu i disky,ale jen co sem je obul bylo to znát , už jsem je byl 4x vyvažovat, sice je to lepší ale? Dokonce jsem je reklamoval. Citovat
Mí Odesláno 29. listopad 2006 Odesláno 29. listopad 2006 205/55 Goodyear Ultragrip - maximální spokojenost Citovat
VCMason Odesláno 1. prosinec 2006 Odesláno 1. prosinec 2006 GOOD YEAR Ultragrip 7, 205-60-16, zatím sedí jak přilepené, ale ještě nebyl sníh... Přes internet se dají koupit do 3000,- Citovat
marco.cz Odesláno 10. listopad 2007 Odesláno 10. listopad 2007 Tak já včera přezul na GOOD YEAR Ultragrip 7, 195-65-15 cena za přehození na plecháče, vyvážení, umytí AL letních 8150,- Kč. Uvidíme jak budou držet na sněhu. Citovat
Jurko Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Když přezouváte na plecháče,dáváte tam ty samý šrouby nebo nějaký jiný? Citovat
Přema Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Já mám na předku Micheliny a na zadek jsem ted koupil nové Nokiany,vše 205/55/16.......Ještě jsem na nich nejezdil tak nevím... [upravil dne 13-10-08 Přema] Citovat
Přema Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Původně zaslal: jirzik Když přezouváte na plecháče,dáváte tam ty samý šrouby nebo nějaký jiný? Na plechy mám jiné šruby než na Alu.... Citovat
bara Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Z JAKÉHO DŮVODU MÁŠ JINÉ ŠROUBY? TO NECHÁPU,MÁŠ SPECIÁLNÍ LITÁKY NĚJAK VZPOUKLÉ A TUDÍŽ PRODLOUŽENÉ ŠROUBY,JINAK TO NEDÁVÁ SMYSL.)JEŠTĚ MŮŽEŠ MÍT PODLOŽKY A PROTO DELŠÍ ŠROUBY,ALE BLBNEŠ TÍM TĚM NEVĚDOMÝM HLAVU A HNED SPUSTÍ SALVU OTÁZEK:aut Citovat
Jurko Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 to mě tak napadlo,páč mi dneska přišly plecháče s mišlejnama,dcera má Focuse a na plecháče má jiný šrouby,já na Mazdě používal stajný Citovat
Přema Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Původně zaslal: bara Z JAKÉHO DŮVODU MÁŠ JINÉ ŠROUBY? TO NECHÁPU,MÁŠ SPECIÁLNÍ LITÁKY NĚJAK VZPOUKLÉ A TUDÍŽ PRODLOUŽENÉ ŠROUBY,JINAK TO NEDÁVÁ SMYSL.)JEŠTĚ MŮŽEŠ MÍT PODLOŽKY A PROTO DELŠÍ ŠROUBY,ALE BLBNEŠ TÍM TĚM NEVĚDOMÝM HLAVU A HNED SPUSTÍ SALVU OTÁZEK:aut Nemám ani podložky a ani speciální kola ale na plechy je jiný kůžel než na alu,a přeber jsi to jak chceš,a já nikoho neblbnu........:aut:aut, a už jsi viděl jak jsou u 407mi uchyceny origo kola???? Na plocho,to bych chtěl vidět jak bys tím utáhl plechy Citovat
bara Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 JE JEŠTĚ JEDNA MOŽNOST KTEROU SEM OPOMĚKL A TO LAPKOVÉ KRÁSNÝCJH LITÁKŮ A NA TY JSOU TZV.SPEŠL ŠROUBY NA JAKOŽE ,,JEDINNÝ\" KLÍČ PROTI KRÁDEŽI ALE V DNEŠNÍ DOBĚ...... Citovat
bara Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 JÁ TĚ NECHCI NIJAK NAPADADAT,TO JSI ŠPATNĚ POCHOPIL ,ALE VÍŠ JAK TO TADY JE,HNED SE SNESE SNŮŠKA OTÁZEK Citovat
Přema Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Ok. At jsi každý utahuje kola čím chce,já mám šrouby na plechy a šrouby na Alu , vždycky jsem to tak měl a nemíním to měnit,to byla jen moje odpověd na otázku.......:papa:papa Citovat
Jurko Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 nevím co sou litáky,hele Přemo nejsou to tyhle? http://www.kola-srouby.cz/detail/index.php?id=918 Citovat
Přema Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 To je přesně ten rozdíl........ Na litáky jsou ty ostře kuželové a na plechy ty dokulata..... [upravil dne 13-10-08 Přema] Citovat
Přema Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Původně zaslal: jirzik dík,seš jsednička Ale....... nač ty slova......:D:D:D Citovat
Jurko Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 ale peugeot píše,že stoupání kužele je 27,tak navím,jdu ještě hledat,jo a nelíbí se mi,když tu rejpá nějakej anonymní trouba Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.