Jump to content
Sign in to follow this  
pepee

Servisni interval

Recommended Posts

nevite nekdo prosim, jaky je servisni interval pro P206 r.v. 2004 (tj. po faceliftu)? mam manual pro starsi verzi, kde je 20.000km, ale pritom v servisu citroen mi dali 30.000!

...:myslim

Původně zaslal: pepee

nevite nekdo prosim, jaky je servisni interval pro P206 r.v. 2004 (tj. po faceliftu)? mam manual pro starsi verzi, kde je 20.000km, ale pritom v servisu citroen mi dali 30.000!

...:myslim

//v robotke mame skodofky, ople a citrony a tie maju tiez 30... - aj ked niektorym by neuskodilo aj po 20

ja mam 206 2.0HDi 01\", kupil som to nejakom keke.... a kontrolu + udrzbu robim priebezne, olej kazdych 15tis km.

bzdy podla potreby atd....

:D

-ale pokial mas 04\" tak sa ta to asi netyka :mrk

Původně zaslal: Marlin

rok 2004 1.4 HDi a servisni interval je 20 000

s malym mam 15 000

a tata na SuperBovi 50 000

tak si to preberte

1,4 hdi rok 2004 mám servis. int. 30 tis. km , ale je fakt že nevím měsíc výroby. Jinak jsem měnil poprvé olej v 15 000km a budu v tom pokračovat.

to je nejaky divny :myslim

co mame v praci 1.4 HDi importy z France (2005,2006) tak co koukam do servisek tak je interval porad 20 000

Mě bylo řečeno při koupi nového vozidla, že servisní knížka je starší a že jsou servisní int. prodlouženy. V servisní knížce to mám přepsaný a i v pal. počítači. Stačí zajet nebo zavolat do peugeotu a je jasno.

to je takovy problem davat nove servisky? zvlaste u letosnich aut?

ze mi o tom v pezotu nic nerekly.

ja si stejne myslim, ze tech 20 000 je tak akorat....

Já bych to taky neřešil. Sice rozdíl 10000km je dost, ale v čem může být dnešní HDi odlišný:myslim Já mám psáno 20000 a jezdím tak okolo 18000. Čím je taky motor starší (najeto cca 85000km) asi mu to neuškodí. A výměna filtr a olej to není zase nic co by mě porazilo (cca 3000Kč) ale mění ještě pylový filtr.:aut

to je takovy problem davat nove servisky? zvlaste u letosnich aut?

ze mi o tom v pezotu nic nerekly.

ja si stejne myslim, ze tech 20 000 je tak akorat....

Brnkni jim tam nebo se tam stav a napiš co ti řekli.

za pet let 85 000... no to neni zle, mi to mame za dva a pul roku :D

ja se snazim jezdit tak nejak presne, ale vzdicky driv, nez pozdejin a doknce i na \"M\"ka jezdime :mrk

Původně zaslal: jarinek

Brnkni jim tam nebo se tam stav a napiš co ti řekli.

no, ja tam ted stejne mam u nich 106ku, tak az tam pujdu, tak se optam ;)

Původně zaslal: bigoš

Já bych to taky neřešil. Sice rozdíl 10000km je dost, ale v čem může být dnešní HDi odlišný:myslim Já mám psáno 20000 a jezdím tak okolo 18000. Čím je taky motor starší (najeto cca 85000km) asi mu to neuškodí. A výměna filtr a olej to není zase nic co by mě porazilo (cca 3000Kč) ale mění ještě pylový filtr.:aut

Ale chlape, nemáš trochu jinej motor. A ještě něco, sám jsem napsal, že měním olej po 15000.

20tkm mám 12/2004 ... 1.4HDi

jinak vzduchový filtr je předepsaný v 60tkm .... což nevím jestli je moudré ale když to tak peugeot chce ... :D já ho vyměnil za nový originál ve 47tkm když jsem zjistil že se nemění zároveň s olejem .. tj při A-čkové kontrole co 20tkm