Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Gotrek

Původně zaslal: Fx

Jsem u Triglavu už druhý rok a bez problémů, kamarád tam řešil havárii z havarijního pojištění a bez problémů. U Wustenrotu mi ta jejich extremne vyhodna sazba vychazi na 16 tisic rocne, Triglav 7 tisic :potlesk

Mám u Triglav už druhé auto a taky zatím spokojenost...

První mělo jen povinné, se současným mám i havarijko...

Ahojte,taky jsem u Triglav,vychází mi to po srovnání výpočtů prostě nejlevněji:superMějte se:papa

Odesláno
Původně zaslal: Leo

... Ideální by byl nějaký graf a nebo popis výpočtu pojištění, ale oni ani ti prodejci pořádně neví jak se to ve skutečnosti počítá a jsou odkázáni jenom na číslo v počítači ...

zvykej si, bude hur :) (nebo lip? ) v US uz to tak funguje davno, parametru ktere ovlivni cenu pojisteni je mnohem vic nez u nas. Vyzname to rozhodi napriklad oblast kde bydlite, rodinny stav, vek... naopak u \"beznych\" aut prakticky nehraje vyznamnou roli nejakej objem motoru nebo vykon. a jedna z veci, ktera ovlivnuje vysi pojistky, je i barva vozu... ;)

samozrejme vse je v pocitaci, kam se hodi udaje a pojistna matematika zapracuje a vyhodi cislo....

Odesláno

Tak vidím že pojištění má docela ohlas. Určitě máte pravdu, že je to pro každého individuální:P Já jsem to samozřejmě nechal spočítat 2HDi, 66Kw, 60měsíců bezeškodné. K dnešnímu dni od Kooperativy 3300pololetně. Mám k tomu i havarijko a to bude příští rok 9500Kč. tím jsem do toho šel. Ostatní nabízeli před dvěma lety 20,25 a 28 000Tis havarijní, jelikož jsem před tím neměl. Zkusil jsem i ten výpočet u příspěvku od Kecky, ale za 3380Kč to nevyšlo u žádné (myslím ty co to spočítá).

Ale díky za ohlasy:roker

Odesláno

vykej si, bude hur :) (nebo lip? ) v US uz to tak funguje davno, parametru ktere ovlivni cenu pojisteni je mnohem vic nez u nas. Vyzname to rozhodi napriklad oblast kde bydlite, rodinny stav, vek... naopak u \"beznych\" aut prakticky nehraje vyznamnou roli nejakej objem motoru nebo vykon. a jedna z veci, ktera ovlivnuje vysi pojistky, je i barva vozu... ;)

samozrejme vse je v pocitaci, kam se hodi udaje a pojistna matematika zapracuje a vyhodi cislo....

S tím trochu nesouhlasí že to mají v počítači a ono to něco spočítá (možná to platí u povinnýho) ale to havarijní s tím si hrála docela dlouho a mají tam taky fígle, jde o to zda ti je přiznají nebo ne.:super

Odesláno
Původně zaslal: bigoš

Tak vidím že pojištění má docela ohlas. Určitě máte pravdu, že je to pro každého individuální:P Já jsem to samozřejmě nechal spočítat 2HDi, 66Kw, 60měsíců bezeškodné. K dnešnímu dni od Kooperativy 3300pololetně. Mám k tomu i havarijko a to bude příští rok 9500Kč. tím jsem do toho šel. Ostatní nabízeli před dvěma lety 20,25 a 28 000Tis havarijní, jelikož jsem před tím neměl. Zkusil jsem i ten výpočet u příspěvku od Kecky, ale za 3380Kč to nevyšlo u žádné (myslím ty co to spočítá).

Ale díky za ohlasy:roker

To mě teda podrž, to jako chceš říct že platíš někde 3380,- ročně za dvoulitr jo:D:D:D To mě teda vysvětli.
Odesláno

No právě že teď neplatím. Ale po zadání údajů u toho Wunstenrotu , kde je výpočet po doplnění mých údajů) který popisuji výše to takhle vyšlo. Proto sem se ptal zda má někdo zkušenost:super toť vše. Jinak nic netvrdím.

Odesláno
Původně zaslal: Marlin

asi to ma na leasing stejne jako ja :mrk

Ale vono to u toho jeho Ropáka u Wüstenrot opravdu tak vyjde, poadž má jen 66 KW. Tak to potom jooo no. ;) To mě by to přišlo asi na 5 660,-:bojim

[upravil dne 28/11/06 Radek Hurvajz]

Odesláno

Tak jsem koukal na pojistku od Wüstenrot a docela jsem čuměl.

Táta koupil Citróna Xsau 2,0 (1997 ccm) HDI 66 kW, tak se rozhoduje, jestli zůstat u Allianz nebo jít k pojišťovně jiný.

Vzhledem k jeho bezeškodnímu průběhu pojištění - on snad v životě nehodu nezavinil, vzhledem k jeho věku, r. v. 1959 a vzhledem k ostatním věcem, ho pojistka vyjde na 2 860,-- při placení jednou ročně. Dokonce v případě, že to pojistí od novýho roku, tak je to za 2520,--. K tomu ještě nabízejí 500,-- slevu za sjednání on-line.

Na to se Allianz asi může jen horko těžko dostat. Síla.

Wüstenrot, Wüstenrot, řešení Vašeho drandění:D

Odesláno
Původně zaslal: bigoš

No právě že teď neplatím. Ale po zadání údajů u toho Wunstenrotu , kde je výpočet po doplnění mých údajů) který popisuji výše to takhle vyšlo. Proto sem se ptal zda má někdo zkušenost:super toť vše. Jinak nic netvrdím.

no jestli na to přejdou i jiný pojišťovny tak tedy nevim:grr:grr
Odesláno
Původně zaslal: Vertex

Tak jsem koukal na pojistku od Wüstenrot a docela jsem čuměl.

Táta koupil Citróna Xsau 2,0 (1997 ccm) HDI 66 kW, tak se rozhoduje, jestli zůstat u Allianz nebo jít k pojišťovně jiný.

Vzhledem k jeho bezeškodnímu průběhu pojištění - on snad v životě nehodu nezavinil, vzhledem k jeho věku, r. v. 1959 a vzhledem k ostatním věcem, ho pojistka vyjde na 2 860,-- při placení jednou ročně. Dokonce v případě, že to pojistí od novýho roku, tak je to za 2520,--. K tomu ještě nabízejí 500,-- slevu za sjednání on-line.

Na to se Allianz asi může jen horko těžko dostat. Síla.

Wüstenrot, Wüstenrot, řešení Vašeho drandění:D

Jj, jenže pokud chceš drandit tak ti nějakejch 66 kw nebude stačit, a to je potom palba proti dnešním cenám.
Odesláno

No to máš pravdu, proto jezdím v GTI a ne v ropě. I když ve věku mýho otce drandíš i ropou.

Já jsem to uzavřel s Allianz, od začáku, bez bonusů, jen s 15ti procentní slevou za sjednání on-line a cvakám 3542,-- pololetně.

Za ten zážitek to stojí. Fakt, nekecám, do města to dám do tří minut, pokud nejsou cajti

Ale když tak koukám, že jezdíš s 1,8 16V, to bude asi taky pěkná mrtvola :D

[upravil dne 28/11/06 Vertex]

Odesláno
Původně zaslal: bigoš

Když na to přejdou další aspoň bude konkurenční ŠŠŠŠˇUUUUUUUUUUUMMMMMMM. Je vidět že to jde i jinak.:P

Jen aby taky potom měli na plnění. pokud u nich budou jen ti co je to vyjde levně tak velky prachy neurvou, a pokud začnou plnit nejaky škodní události tak aby bylo dost pro poškozeny;)
Odesláno
Původně zaslal: Vertex

No to máš pravdu, proto jezdím v GTI a ne v ropě. I když ve věku mýho otce drandíš i ropou.

Já jsem to uzavřel s Allianz, od začáku, bez bonusů, jen s 15ti procentní slevou za sjednání on-line a cvaká 3542,-- pololetně.

Za ten zážitek to stojí. Fakt, nekecám, do města to dám do tří minut, pokud nejsou cajti

Ale když tak koukám, že jezdíš s 1,8 16V, to bude asi taky pěkná mrtvola :D

No jde to, žádná raketa to není, ale proti schade 105 co jsem měl dosud to raketa je, a hlavně mám to pro 4 člennou rodinu. Do 306 jsme se nějak nevešli, nebo teda vešli ale mista jak v ty škoduli a to jsem nechtěl, jo a proti tvymu tatovi jsem jen o 8 let mladší, tak si to přeber;);)

[upravil dne 28/11/06 Radek Hurvajz]

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Vertex

No to máš pravdu, proto jezdím v GTI a ne v ropě. I když ve věku mýho otce drandíš i ropou.

Já jsem to uzavřel s Allianz, od začáku, bez bonusů, jen s 15ti procentní slevou za sjednání on-line a cvaká 3542,-- pololetně.

Za ten zážitek to stojí. Fakt, nekecám, do města to dám do tří minut, pokud nejsou cajti

Ale když tak koukám, že jezdíš s 1,8 16V, to bude asi taky pěkná mrtvola :D

No jde to, žádná raketa to není, ale proti schade 105 co jsem měl dosud to raketa je, a hlavně mám to pro 4 člennou rodinu. Do 306 jsme se nějak nevešli, nebo teda vešli ale mista jak v ty škoduli a to jsem nechtěl, jo a proti tvymu tatovi jsem jen o 8 let mladší, tak si to přeber;);)

[upravil dne 28/11/06 Radek Hurvajz]

Ať přebírám jak přebírám, tak mi nějak vychází, že vzhledem k Tvýmu věku to musí bejt trhač asfaltu :D;);)

Odesláno
Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Vertex

No to máš pravdu, proto jezdím v GTI a ne v ropě. I když ve věku mýho otce drandíš i ropou.

Já jsem to uzavřel s Allianz, od začáku, bez bonusů, jen s 15ti procentní slevou za sjednání on-line a cvaká 3542,-- pololetně.

Za ten zážitek to stojí. Fakt, nekecám, do města to dám do tří minut, pokud nejsou cajti

Ale když tak koukám, že jezdíš s 1,8 16V, to bude asi taky pěkná mrtvola :D

No jde to, žádná raketa to není, ale proti schade 105 co jsem měl dosud to raketa je, a hlavně mám to pro 4 člennou rodinu. Do 306 jsme se nějak nevešli, nebo teda vešli ale mista jak v ty škoduli a to jsem nechtěl, jo a proti tvymu tatovi jsem jen o 8 let mladší, tak si to přeber;);)

[upravil dne 28/11/06 Radek Hurvajz]

Ať přebírám jak přebírám, tak mi nějak vychází, že vzhledem k Tvýmu věku to musí bejt trhač asfaltu :D;);)

No noo noooo nooooo, nedělej ze mě starce jooo;) ;):D:D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...