oddie Odesláno 21. červenec 2003 Odesláno 21. červenec 2003 Bohužel, hrozí, dost často vidím pažouta s vytrženým nebo poškozeným zámkem. Dveře s klidem vezmou šroubovákem, po jednom takovém zásahu jsem otvory pro zámky ve dveřích zavařil a nechal to jen na D.O... Ale zůstávaj zámky kufru, a to je u starších pažoutů dost velká slabina Citovat
impact Odesláno 21. červenec 2003 Odesláno 21. červenec 2003 Napsán autorem AKCZ Nebo si nechat original pockej az se ti z neho sloupne kuze... pak si taky uzijes Citovat
Radek V. Odesláno 21. červenec 2003 Odesláno 21. červenec 2003 impact: klidně tě vyvedu z omylu. Když jsem měl 405ku, měl jsem dvakrát vylomený zámek u kufru a jednoho rána jsem měl dost nešetrným způsobem vyrvaný zámek u řidiče. Když jsem chtěl nastartovat, nemohl jsem dostat klíček do zapalování. V něm byl ulomený klíček z hliníkové slitiny(asi) a byl shodně vybroušen podle klíčku od dveří. Štěstí bylo to, že jsem měl jinou spínací skříňku. Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 22. červenec 2003 Odesláno 22. červenec 2003 Můj výsledek: [Editován dne 22/7/03 Jezkovi.voci] [Editován dne 22/7/03 Jezkovi.voci] Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 22. červenec 2003 Odesláno 22. červenec 2003 A taky: [Editován dne 22/7/03 Jezkovi.voci] Citovat
Guest Smrada Odesláno 22. červenec 2003 Odesláno 22. červenec 2003 .......to pak motor ztraci otacky a ruku mam na kolinku spolujezdkyne ;) V tu chvili je treba presunout tvou pravou nohu od pedalu plynu na pedal brzda a volantem zatocit tak, aby se vozidlo razem ocitlo mimo nebezpecnou zonu nasich silnic. Pak uz snad vis co mas delat. Citovat
impact Odesláno 22. červenec 2003 Odesláno 22. červenec 2003 Obávám se, ze mujweb.cz kontroluje linkování, je potřeba zkopírovat celej odkaz do nového okna http://mujweb.cz/www/jezkovivoci/pic/P3310013-u.jpg Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 22. červenec 2003 Odesláno 22. červenec 2003 No jenže teď když na to klikneš, tak ti naběhnou nejaký pytloviny ... Citovat
Sirael Odesláno 22. červenec 2003 Odesláno 22. červenec 2003 IMPACT: No už je umejt interiér :D:D Jináč tá šajtra, móóóóc hezký Citovat
impact Odesláno 22. červenec 2003 Odesláno 22. červenec 2003 No vždy? to říkám, že to maj ošetřený. Je potřeba ten odkaz zkopírovat, pak si otevřít nový okno prohlížeče a tu adresu tam vložit a pak se ten obrázek ukáže. Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 22. červenec 2003 Odesláno 22. červenec 2003 2 Sirael. ale houbelec umej interiér chce to míň dobrej fo?ák Citovat
chechet Odesláno 22. červenec 2003 Autor Odesláno 22. červenec 2003 Napsán autorem Jezkovi.voci No jenže teď když na to klikneš, tak ti naběhnou nejaký pytloviny ... no jak kliknem, tak mi nabehne \"zablokovano firewallem\" :D Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 22. červenec 2003 Odesláno 22. červenec 2003 no teď by se ty obrazky už mohly ukazovat normalně .... Citovat
ajsik Odesláno 23. červenec 2003 Odesláno 23. červenec 2003 no jenze u saxa, je na tycce narazeny takovy umelohnotny cudl,a pak az na nem navlecena guma ktera je na komplet od radicky az dolu z jednoho kusu ... proste to nejde sundat stejne musis rezat, pac ti zustane v ruce ta guma, a pak musis urezat ten cudl, ktery je zalepeny ... chemoprenem ... (nebo co maji v francii) nejsem blazen ale opravdu nevim jak top jinak udelat ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.