Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Y2K: Svoje tema jeste zalozim ale dnes na to nemam silu. stačí mi ty 38°C horečky :-) ... Ty mas pekny moc ale 3 litr bych neuzivil, uz tohle bude pruvan v penezence.

Bloodyjoshua : Diky :) cekal jsem tak dlouho az jsem se dockal. je to to, co jsem chtel od zacatku a povedlo se. jeste to chce ale poradne nalestit, hlavne kuži musim ošetrit.

Na kůži jste tu doporucovalu Turtlewax jestli se nepletuu. nebo uz je neco lepsiho novejsiho?

Odesláno

Ved hej v pohode...to ja len tak akoze radim aby sa nepovedalo ;)

Turtlewax je dobry, tiez pouzivam, neviem ci je daco lacnejsie alebo lepsie, mne toto vyhovuje.

A neboj, uzivil by si aj 3 litra, zas taka hroza to nie je

Kazdopadne gratulujem k peknemu kusku, nech sluzi dobre a robi radost :super

[upravil dne 30.3.2010 Y2K]

Odesláno

viem, ten muj nema stresni okno hihi. to je tvoje priorita. se spotrebou tahle 2.2i vypada dobre, za tech par km co to tu jezdi byla prumerna 8.9 na 100.

turtlewax si teda sezenu a hned ošetřím, nerad bych tu kůži zanedbal.

Odesláno

tak to mas opravdu malou spotrebu to by i slo. jen ja to mam na denni jezdeni a do prace to mam kousek, motor se ohreje az tak v pulce cesty. a i tak se bojim ze by mi to nedalo a dupal bych na to, to pak jde spotreba hore :)

Odesláno

A ty myslis ze s tymto motorom to tak nebude? Ze ho nebudes tocit, ze nebudes chciet aby to slo? ;)

Neber to v zlom prosim, len ti pisem skusenosti.

Ale aby to nevyzeralo len jednostranne, v jednom mas pravdu, tomu motoru sedia dlhe cesty a dialnice, taketo prdkanie hlavne cez dediny nie je pre neho. Preto mam aj druhe auto :super

Odesláno

nene to ja uz ho tocim ted :D trosku zatim. ale nebude to taka darda ako kdyz slapnu na 3liter....

Neberu to ve zlem, ocenuji zkusenosti dlouho letych majitelu, vzdty ja sem takovy novacek a sma nevim jak to bude jezdit a za kolik.

Do ted jsem jezil Xantii 1.8 a s ni jsem byl rad kdyz sem se vesel k 9 litrum. Ona je taky 17 let stara. takze naklady by mohli byt stejne.

No tesim se na nejaky delsi cesty jak rikas. rad ho zkusim na dalnici :)

Odesláno

moooc pekne! nebylo tedy levne, ale vypada sveze! :super

akorat doted nechapu, proc montovali do aut za mega, v roce 2002, kazetaky! v tom roce jsem si do 106tky poridil jedno z prvnich radii na mp3...

Odesláno

To byla laska na prvni pohled. takze i pres tu vyssi cenu sem ho moc chtel :)

S tim CD me to taky stve. vypada to hrozne. Takovy vybavy po celem autu a pritom uprostred palubky dira na kazety. trosku to zachranuje menic na CD ale to je takovy neprakticky.

Odesláno
Původně zaslal: MPavel

Původně zaslal: @re

pomalu se to s coupátkama rozrůstá co? :)

je to tak, že ani třílitr není žádné letadlo, ale kvůli toho si lidé p406 COUPÉ nepořizují. Nemůžeš srovnat komfort jakéhokoli japonce, či třeba VR6 GOLF III s coupem 406. Je to o něčem jiném než kolik to dá na stovku...

:mrk

přeji pevné nervy při výběru a dobrý kup!!!

Dobře řečeno...

Taky koukám, že jich začíná být dost. Jednou se mi stalo, že jsem viděl tři coupátka v jednom dni a jedno červený potkávám každý den... Jsou to krásný auta...

Tak 406 coupe je asi najotrepanejsie auto na tomto fore.

A ohladne motorizacie, mam sice takisto trojliter, ale to som prizmuril obe oci, lebo auto vyzeralo pekne, ale ten motor mi vadil od zaciatku. Najlepsie riesenie pre coupe je podla mna 2.2 hdi - co sa tyka pruznosti, tak je len zanedbatelne slabsi nez v6 a nerobi pavuciny v penazenke.

Odesláno

No vypadá moooc pěkně. Gratuluju. :super

Máš stejnej introš jak já. Koukám, o rok mladší auto, takže už multiplex, ale sedačky mají švy ještě postaru ven (u řidiče už ji mám lehce chycenou :( )

Podle mne by černá kůže z toho udělala pohřebák. Takhle to vypadá fajn. :super

Tak ať slouží bez větších problémů. ;)

Odesláno

Dave_K.. diky moc. taky myslim ze cerna kuze by k cernemu laku moc nesla. jeste mi ale prosim vysvetli ten multiplex :-) to si nevim predstavit co to je.

BrankoKK : Me by se taky libil HDi. koukal jsem po nich. ale skoro kazdy rikal ze minimalne to chce 20tis rocne najet aby se vyplatil jeho provoz. Ja ujedu sotva 15tis, proto jsem s chuti sahnul po tom co ted mam :)

Odesláno

Nehovorim, ze nemas dobre, prave naopak, auto je krasne!!!:super:super:super

Len ja som skor naftovy typ, nakolko ma skor zaujimaju financne naklady nez zrychlenie z 0 na 100.

Paradox je ale, ze mam takisto trojliter, no, to auto sa mi tak pacilo, ze som prizmuril aj kurie oka...:aut

[upravil dne 31/3/10 BrankoKK]

Odesláno

Multiplex je elektrická síť v autě na které komunikují a jsou ovládána veškerá zařízení (klima, rádio, tempomat atd.) v autě. Pozná se to podle těch plochých páček na ovládání rádia a tempomatu. Je to lepší na komfort, ale jak se tam začne něco sr.. tak t stojí za to.

Odesláno

Diky za vysvetleni. ja jak neznam starsi typ tak neznam rozdily. Je pravdou ze ovladani radia a tempomatu je jednoduche a rychle jsem si na to zvykl. Jediny co mi na packach vadi je hodne tuhy blinkr. nevim jak vam ale tady to chce trochu sily aby sepnul.

Odesláno
Původně zaslal: Sion

Diky za vysvetleni. ja jak neznam starsi typ tak neznam rozdily. Je pravdou ze ovladani radia a tempomatu je jednoduche a rychle jsem si na to zvykl. Jediny co mi na packach vadi je hodne tuhy blinkr. nevim jak vam ale tady to chce trochu sily aby sepnul.

jj, packa blinkru jde \"neobvykle\" ztuha. otazka zvyku. ;)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...