Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ložisko, ale které?


Tony

Recommended Posts

No on by stačil, kdyby tam byl ten co má, ale tomu majitelovi předemnou praskl tak tam dal novej slabší, páč ten co tam má být stál neoriginál 7tisíc. No a to sací taky budu horko těžko shánět (jo hlava 1.9 a 1.8 je stejná?). Eště k tomu IC z jakého motoru to máš A8A, A8B nebo náká 1.9 tj A9? Máš k tomu eště něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dva motory 1,8TD, jeden r.92 - zřejmě lízlý na klice, údajně mlátí ojnice, ještě jsem jej nezkoumal, a druhý r.91 - bouračka, poškozený chladič oleje, měl jsem jej sice na chvilku nastartovaný, ale taky o něm moc nevím. Oba jsou jinak komplet...

Jestli je to A8A nebo A8B fakt netuším. Jeden má vývěvu na vačce, druhý na řemenu.

Až na to budu mít čas, změřím u obou tlaky, a pak budu rozmýšlet, co vůbec s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba určitě zachovávat nebudu. Takže sada IC + potrubí + hadice z toho asi časem bude k mání. Ještě záleží na známých ze servisu, co si na tyhle věci většinou dělají zálusk jako první...

Cenu nevím, odhadoval jsem tak ty 3tis., jak jsem psal, ale ještě to s nimi musím probrat, v ACI stojí samotný IC okolo 10tis, to mi přijde dost neuvěřitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v autobenex IC na 405 6tis novej neoriginal. Jo cena dobra. Sak uvidis. Ja na to nespecham a kdyby to slo tak se este domluvime. Jeste bych mel dotazek k chlazeni. Teplota by nemela jit pres 100°C nebo muze. Ne ze by me sla ja kdyz to de prez 95°C ta sundavam radsi nohu s plynu. Dela to jenom na dalnici kdyz du nachvilku nad 150 km/h. Jinak pod 140 drzi 90°C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,

tak mam taky levy predni lozisko v prd... takze otazka... kolikpak stoji? v choustnikaci za lozisko chtej asi 1400,- + 1000,- za praci....

neznakovej chlap v HK chce 1400,- za lozisko a 500,- za praci....

je mozny, aby stalo tech 1400,-???? :(

(+ v lete jeste udelat predni tlumice, desticky, olej.... a pak to hodim ze skaly :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš rozměry. Teď jsem volal známýho. Je to v Poděbradově ulici. Jestli víš kde je v lounech Gympl tak za nim asi 100m Dneska mam dlouhou, ale zejtra bych se ti tam mohl poptat............:D Takovej já budu hodnej :D maj tam prej i další věcičky k autum, baterky, různý svorky a tak. Aspoň bych si to tam okouknul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se tam byl včera podívat. Je to hustej obchůdek - dělá tam nějaká panímáma ale tomu co tam má fakt rozumí. Dělala 15 let na mototechně a neni problém tam přijít s čimkoliv. Ale fakt tam nemá katalogy na ty ložiska. Musí se přinést celý ložisko, nebo ho změřit. A ceny tam má naprosto suprový. V sobotu budu sundavat kolo (nějak mi začalo hučet pro změnu levý) a když to bude ložisko, tak jí testnu.......:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, to zni dobre :) Me hucej asi vsechny kola. Pritelkyne si dela ridicak a protoze ji jizdy nestacej, jezdi v breaku (na T16 se muze jen hezky podivat. A jeste dlouho to tak zustane :D:D) a posledne vymetla v 90km/h asi vsechny diry, co na te silnici byly. :mad::mad::mad: A ze nektery byly dost hluboky. Ale jinak jezdi dobre :)) Kdyby jste nekdy nekdo jel po teplicku a videl stribrnou 405break TPI 29-28 a za volantem mladou zenu, tak ji nechte projet a jedte jinudy! :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...