Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spousta věcí (405 - 1.8 Td)


Guest Tw!ster

Recommended Posts

Můj tachometr se normálně bojí jezdit pomalu! :D

Až když se rozjedu nad 110km/hod tak se přestane klepat ručička.

A navíc občas vypadává otáčkoměr - chvíli jde, pak zas ne, nevíte někdo co je špatně?

Utekla mi náplň z klimatizace, tak bych to chtěl dát na zimu do pořádku :mrk, nu a potřeboval bych zjistit, jestli se tam nechá nahnat nějaký barevný plyn, abych viděl kudyma to uniká... (teda spíš jak a jaký) :myslim, nevíte, pls?

Nevíte taky o nějakém solidním tuning obchůdku, kde by se nechalo sehnat vybaveníčko na 405ku (plasty, lampy, ...)? Na většinu obchodů je to už staré auto a nikd nic nemaj :(

Někde se tu diskutovalo o Programu Peugeot Laser (nebo nějak tak) ... jak to s ním vypadá, je k sehnání???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno z toho už se tu řešilo.

Klepající ručička = špatný náhon, vyměnit.

Vypadávající otáčkoměr = čidlo na setrváku, seřádit vzdálenost, nebo výměna, tak mohou být i vadné kondíky v samotném otáčkoměru, nebo studený spoj.

Náplň do klimy se značkovačem dávají kupodivu tam, kde se klimatizace plní, ale u takhle starého křápu ti to stejně nepomůže, těch věcí na výměnu tam bude tolik, že si to stejně rozmyslíš.

Na co ti bude Peugeot Laser na takhle starou pixlu mi není moc jasné, a proč chceš omatlávat auto plastama už vůbec ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...