Guest árpi Odesláno 23. říjen 2006 Odesláno 23. říjen 2006 Hy profíci. Mal by som takú otázku, možno sa už aj vám stalo niečo podobného. Na palubovke mi stále odchádzajú žiarovky osvetlenia, tak isto aj na interiéru. Trvá to už rok a teraz je to intenzívnejšie, ako som začal kúriť. Môže to s tím súvisieť? Ak niekto z vás už mal podobný problém prosím poraďte! Zatieľ vďaka. Citovat
vix Odesláno 23. říjen 2006 Odesláno 23. říjen 2006 ne, podobný problém jsem neměl. Zkusil bych přepětí - třeba diodový blok dává větší napětí, než by měl ? Jaké napětí máš na výstupu z aletrnátoru ?? Citovat
Vopičí Odesláno 24. říjen 2006 Odesláno 24. říjen 2006 Jo jo, chce to premerit alternator, jinak me nenapada, cim by to mohlo bejt. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.